Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, ez egy életszerű helyzet.
Nagyon pofás!
Nekem a Samsung Galaxy Minire van telepítve az IGO, beledugva egy egyhangszórós fülhallgató, teló a felső zsebemben. Én abszolút nem igénylem a térkép 3D-s látványát, számomra bőven elég hogy szól, a következő lehetőségnél balra. Nincs tartó, nincs esővédelem, nincs vízállóság. Ameddig meg csendben van, tudom hogy addig csak egyenesen
Ja a kipufogót még Lengyelország előtt felraktam elég jó debütált.
Oké Zoli semmi gond nincs ezzel. Azért van a fórum hogy a saját tapasztalatainkat átbeszéljük. Kinek mi jön be, nem vagyunk egyformák.
Tartó...
Én jövök-megyek,pakolok,cipelek,kocsiból be-ki...........a zsebemben nem fér el volt hogy az övtatyóstul a klotyóban landolt a telefon.

Szal valami kicsi elrakható zsebes cucc a jó.............ezek a tabletméretektől kiráz a hideg.
Nehezen batátkoztam meg a nagy kijelzővel az enyém 4.8-col. Kisebb most már nem is kell ezt legalább a meletem jövő motoros is látja nem kérdezgrtik mennyi van még.
Írtam hogy otthon az első dolgom volt a régi gps táskáról leszednem és erre felcsavaroznom az öntött alu motech ram mountot.

ezt.

Nekem középen a kormánybefogó össze van kötve a felső részen gyárilag oda nem fér el semmi de becsavarozható a befogócsavar helyére egy gömbfej és stabilan fogja a cuccot.

Érdemes lenne ha van kapacitás ilyen féldarabokat kiöntetni alubnól valakivel meg gömbfejeket.

Ugyanis a kelonál is meg mindenhol iszonyú drágák.
http://kelomotor.hu/gps_tarto_...
Én ezt a rendszert dobtam fel, jó árasítva magamnak, atom stabil és minden igényt kiszolgál ami nekem kell!
A golyós cucc hullott szét nekem messze kis hazánktól, aztán faragtam magamnak egy stabilat, azóta is azt a navit használom, sőt nemsokára jön a következő darab belőle! :) Egy műanyag alkatrész hiába van abs vagy bármilyen műanyagból, sajnos nem bírják annyira a rezonanciát mint a gyári cuccok!
Ez OK............de GPS miatt nem vagyok hajlandó 4,3-as okostelefonnal szívni nap mint nap.
Ha pingpongütőnyi cuccot szerettem volna telefonnak már az lenne.

A kisebbeket meg nem látom.

Próbáltam.
Melyik?
A bölcső ami magát a navit fogadja be vagy a golyós vicc amit adtak hozzá és a kormányra lehet bilincselni?
Én a kerékpáros tartóra raktam le a voksom....Ott elég nagy a rezgés a motorhoz képest és nem bántam meg. Nekem a mobiltelefon bőven kielégítő vettem rá egy jó szoftver ami offline módban is tökéletesen működik leírások szerint az egyik legjobb navi szoft. Két hónap után az Aigo delete sorsra jutott. Mindazonáltal van hozzá egy nagyon jó szolgáltatás amit egy telefon cserénél igen jó jön mégpedig a kedvencekben tárolt útvonalak nem vesznek el. Egyszerűen komonikál a fiókomal és minden megmarad benne. Ez csak megvásárolt licencnél működik. A másik hogy a sisakban van com és Bluetooth kapcslatal komonikál egymással egy alkalmazás segítségével azt meg csak android-ra csináltak tudtommal. Tehát végezetül kapott a telcsi egy matt fóliát hogy lássam napsütésben és ennyi.
Szia Zoli!

Az a felfogató rész semmit nem ér, nekem anno kb 3 nap alatt adta meg magát és tört ketté, még szerencse, hogy pont külföldön voltam vele. Vegyél, vegyetek valami rendes cuccot rá, mert elég vicces ha elfárad és 100 felett egyszer csak az öledbe landol a cucc!
Win CE 6 az op rendszer.
A kütyü elvileg ez bár a képen az előd 3,5 colos verzió van.

Bár én az aliexpressen vettem.

KB ugyanennyiért végig követett DHL postával.

Ha jársz pest közelében a magyar jobb lehet.

Tartókar rohadt drága de adott volt 3 éve.Most a kelomotornál rohadt drága.

50 euro. érdemes lenne valakivel öntetni sorozatban párat.
Adnál közvetlen, pontos linket a kütyühöz meg a tartóhoz? Köszi

A navi op rendszere micsoda? Simán gyalulható a program és pakolható fel az általunk választott navigáció, vagy trükközni kell hozzá?
Szevasztok! Vizsgáztatóhely után érdeklődnék, ahol nem a "sasszem-brigád" dolgozik.
Az aksi gatya.
Akkusaru rosszul érintkezik, vagy akku kuka.
hi.
egy probléma megoldásában kérem segítségeteket. gyújtást ráadom, eddig minden rendben. indítok, pakk....levág mindent....majd néhány másodperc múlva (változó, hogy mennyi idő elteltével) visszajön a gyújtás. és aztán kezdődhet elölről minden. esetleg ötlet, hogy mi lehet a probléma? tapasztalt már valaki hasonlót?
A tartókar mint mondtam motech.

A gyári egy igen viccesen kínai gömbfejes izé.
Az alapból ment a levesbe.Ami most rajta van 4 csavar kitekerése után került rá és már évek óta megvan.
Masszív alu cucc a rögzítés meg a kormánybefogó egyik csavarja helyére tekert gömbfej.
A töltőkábel ötletes a kivitelezés inkább csak közepes.....egy fokkal a kinai gagyi tömegizék felett van.
Kapsz kétféle töltési lehetőséget,egyik egy sima szivargyujtós a másikat fixen bekötheted az elektromos rendszerbe.Én tennék elé egy biztosítékot és gyujtásra vagy relére raknám hogy csak járó motoron menjen.
Valszeg ez hétvégén meg is történik.
Ennyi pénzt megért nekem............másnak más preferenciái lehetnek.
Komolyan nem tudom biztosan. Arra tippelek, hogy gyári, jó állapotú láncszettel...
a touratech elég színvonalas dolgokat gyárt
ha elérték legalább a 70%-os szintet a másolattal akkor az is tuti jó lesz