Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is ilyenre tervezem megcsinálni. A benzincsapos megoldásnak mi volt a baja'
Még annyit, hogy többen is használnak ilyen felépítésű rendszert, többek között Suzukin is. Az üres jelzőre van kötve, így pl. lámpánál állva nem működik, de sebességbe rakva nyit a szelep és már teszi is a dolgát. Nálam először vákumos benzincsap volt beépítve, de nem volt jó, így én is ilyet raktam be helyette.
Egész pontosan ilyen. Vagyis valami hasonló.
Gázos autóknál használt mágnesszelep kell bele. Egy + és egy - kivezetése van, ill. két csőcsatlakozás.
Ez engem is érdekel, mert elkezdtem az ejtótartájos tervezését...
A GSX1100-em a blokk felfúrása után 9 évet állt beindítás nélkül. Két éve összeraktam, kapott új testnedveket és új gumikat, levizsgáztattam és mentem vele...
Egy új motornak 6 év állás nem szabad sok kárt okoznia...
Nekem ugy tunik hogy egy x3 as kisebb es tobb ember fer bele.
Itt csak a motor árával van probléma,ebben a kategóriában már sokan tudják Ő a király!
Addig jó Neked, míg nem mész vele.
Nem, ez már kúpgörgős.
Sose láttam még. Na mindegy
Zöldi, úgy tűnik, hogy az ejtő tartályos láncolajozó bevált. Érdemesnek látom a kényelmesebbé tételét. Beruháznék rá egy mágnes szelep képében. Kérdezném a nagyérdeműtől, hogy akinek van maszek olajozója, milyen mágnes szelepet javasoltok felhajtani?
Nem kértem még el tőle, zsír új.
De az már nem golyós?Gondolom nem gyári.
Mentél már vele?
Én nem találtam fogást rajta...
Enyém akkor szitált, ha meghajtottam, úgy barmolósan.
10k a szett, két porvédővel.
Egyik barátomnak a szomszéd városban éppen ilyen van, még színben is!
Zöldi!
Az enyém is elengedett kormánynál úgy szitált,hogy ha nem kapom el a kormányt akkor elesek.Húztam rajta,most ok.Valószínű nekem is cserés a csapágy. Mennyiért tudod beszerezni a készletet?
Az a csóka, aki a következő motorom tesztjén magyaráz
Lővei Ádám?
ezen oldal főszerkesztője, meg SBK magazin ill motorrevü főszerk is volt. Ha jól emlékszem
Persze. Az volt, amit mondtam. Húztam a nyakcsapágyon.
De ilyet többet nem tudok, ez még a gyári golyós, lehet már a télen megy a levesbe, aztán ugrik be a kúpgörgős.
Tudom.

Na picit pihegek és felrakom a ronda grillrácsot.
Van ízlése a csávónak,meg ügyes is,jó kombináció lesz az!
Persze hogy R.
Sima vagy R?
Kígyózást megoldottad?