Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap megkérdek egy-két bontót is, hátha van fékmunkahengerrel baráti áron szettben, mert ahogy látom nem ugyanolyan a tartály, mint az enyémen, és ugye a szimmetria gyönyörködtet

Addig gondold ki pls, hogy túl pofátlan voltam-e, vagy van az a sörmennyiség? Persze ha van angol link az oldalhoz, megköszönöm, ha bedobod, ott már boldogulnék.
Nem én csinálnám, viszont a szaki is azt mondta, hogy ilyet még nem kértek Tőle. Azért remélem menni fog.

Mennyi sörrel bírnálak rávenni, hogy szerezd be nekem (zéró a német tudásom)
Csere után ne felejtsd el légteleníteni a rendszert
Köszi

És frankón semmi más nem kell, ezt kicseréltetem és könnyebb is?
Ez nem fékpumpa? Nekem kuplung kell
Németeknél van vadiúj, 119EUR-ért
Megvan a B-King kuplung munkahenger ár: 54eFt újonnan. Elég csak a kormányon lévőket cserélni, ugye?
Meg is jött, köszi! :)
Gábor veszek .......... csak szerintem........... engem nyomna bele azt meg lenék ultra hangolva
Akkor vegyél a gyereknek egy ultrahangos mosót.....ballagásra!
Fokos kell? Tudok adni, "ballagtam" párszor!
hát ja ............ pici sufni tuningolo............... 2 csilagos mühelyé avanzsálna

de most balagásra gyűjtők
Már beszerezhetnél egy ultrahangos mosót!
egy éjszaka után ...... ............ ajánlom a karburátor szét tekergetök figyelmébe

https://www.facebook.com/media...
Köszi!
Lehetséges,hogy fordítva raktam be!
Du leellenőrzöm.
Kb szintbe van a kerékagy.Csinálok majd fotót róla!
Írj egy árat privátban légyszi...meg pár kép is jöhetne.
Köszönöm.
Légolajos 1200-es váltó eladó. Hibátlan csak nincs 4.
igazi sport motoros forma világ ..... van eleje .. hátulja és még szép is ................. meg tartos ................ meg kurva jó
Az egyesen legjobb a kompozicio meg a kivagas.
...ma esti hangulatképek...
9-es alkatrész
Nem lehet hogy fordítva raktad be? Beül a fogaskerék agy a kerékagyaba rendesen?