Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Házilag könnyen megoldható? Vgy vigyem szervízbe?Elég sok mindent meg tudtam csinálni az elöző banditomon,még anno,igaz több szerszámom volt mint itt.Esetleg a kézikönyvben benne van a helyes utmutatás?
Van külön egy O-gyűrű, ami a benzincsap tömítése, meg lehet venni akár a vitonos boltban is
A 600 szűrőzve van gyárilag, ha sosem cserélték, már a semmitől is megdagadhatott annyira.
A feltételezhetö dugulás miatt nem folyik utána elég üzemanyag, ezért fogy el a nagyobb sebességnél a motor ereje...Elvileg a az üzemanygacsapot kiszedve a tankból azon van egy egy szürö, de lehet utólag is beszerelve a csap után...arra készülj fel esetleg, hogy ha kiveszed az üzemanyagcsapot, nem biztos, hogy utána már tömör lesz, lehet tömítést kell ott cserélni, mert el van már nagyon deformálódva. Ezekhez a csapokhoz van javítókészlet ami azt tartalmazza...
És az hogy 150-160 folott nincs ereje,az mitol lehet?
Van hozza :) kaptam mikor vettem :)
Nem kell levenni a tankot!

Lőjjél az ebayen egy gyári szerszámkészletet, és sötétben az útszélén ki tudod venni.
Koszonom,csekkolom,de a gyertyakat nem tudom csak ugy megnezni ha leveszem a tankot...uton az eleg maceras lenne?Uzemanyag szurot hol talalom?Vagyis hol ferek hozza? Koszonom valaszod
Zsír!
Az a pexi mennyit fog Neked?
Nekem ToMMot ülésem van, elől-hátul zselés betéttel. Nagyon kényelmes nekem, de az utas is foglalja imába a készítők keze munkáját. Elég húzós az új ára, én a Apródon lőttem alig használtan 45 db ezresért. Azért előtte "piackutattam" rendesen és az a tapasztalat, hogy 30-40 ezer alatt sehol sem állnak szóba veled és akkor úgy döntöttem hogy megveszem ezt a neves gyártó által készített ülést, mint a nevenincset. Jók a tapasztalatok a motorkarpit.hu szentendrei céggel, bár a tagnak nem erőssége a kommunikáció. Az előző motorom (Hornet 600) Ő húzta át az ülését. Van egy érdi kárpitos, az csak a hímzésért kért volna 10.000(!) forintot. Szóval nagy a szórás ülés ügyben, érdemes körülnézni, érdeklődni....
Elsőnek néznék egy üzemanyagszűrőt. Főleg akkor, ha egy ilyen leállás után kivéve a gyertyát, az ki van fehéredve...
Tényleg szép munka, köszi a képet!
Sziasztok.Rég voltam itt fent,közben kiköltöztem Írországba.Sikerült vennem a minap egy gyönyörű 600-as 2000-es évjáratú banditot.Nagyon jó állapotban van 16000 mérfolddel.A kérdésem a következő lenne:-kb 150-160-nál adnám rá a nagy gázfröccsöt,csak hogy megnézzem mi a vége,erre legyengűl,sőt le is áll,mint amikor benzin nélkül marad,félreálok,probálom inditani..semmi,várok kicsit aztán pocre indul,kozben szivatoval rásegítettem.Kérdésem a következő:Miért csinálja ezt?és miért nem mey följebb a fordulat 7-8 ezernél?5-6 os sebességnél?Ltilt? vagy netán valami okból tele megy a karbi benzinnel?Várom az ötletket,vag yhasonló besszámolokat.Segítségeteket köszönöm,itt kint elég nehéz találni megoldást hasonlo problémáinkra...
Teljes átalakítás, élek eltüntetve, utas ülés hátrafelé döntve (nem csúszik rám fékezéskor az utas), abszolút kényelmes 20 mm vastag puha zselés betéttel.
Pilot road bármelyik változata
Sziasztok ! 1200s Banditra normál használattal (vizes úton se legyen gond ) milyen gumit javasoltok ? ( Eddig a Metzeler Roadtec Z6 nyerte el tetszésem )
azaz!
mailem adatlapon.
Ha az 1literes sárga cucc az, akkor 3 liter rendel!
Rendelek egy ilyet Kér még valaki, fele lesz a postaköltség :D
1500
Mennyi az a nagyon kevés?
Van nagyon kevésért motocoolom, ha valaki szeretne.
Nekem úgy hozták ajándékba, de a kép a netről van. Úgy tudom, suzukiéknál kapható, de az árát tényleg nem tudom...
Mennyiért vesztegetik?