Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg itt jön be, hogy biztos, hogy ez az eredeti kereke-meghajtása, vagy már háromszor cserélték a 22 év alatt az elejét, arra amit éppen találtak a konténerben...
Kép alapján hasonló a felépítés. Akkor ha jól értelmezem nem lesz olcsó mulatság kicserélni. Lévén, hogy külföldi oldalon is 70 euró az ára.
Cseréltem egy 400as banditon, azon két féle van.
Elvileg.
Egy harmadik félével lett jó.
Nem teljesen biztos, de cikkszáma alapján lehet egyezik a sok év GS 500 modell meghajtásával...
Ezekbe elvileg ez van

ha ez a te géped...
1 vessző lemaradt.
Tavaly 55 volt.
Szia,nem elvittem az ülést,megbeszéltük milyen legyen és mikor kész lett,elmentem érte.Sztem megvárni nem lehet,de ki tudja...
Oké,holnap teszek fel.
Weboldalakon néztem már, de konkrétan nem találtam. A telefonálást holnap kezdem.
Bontókban nézted már?:

Ricsi bontó
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a motoromban elkopott az a műanyag fogaskerék ami a spirált hajtja. Sajnos így nem működik a kilóméterórám :(. Motorradban érdeklődtem utána, de ők csak komplett készletben árulnak ilyet 25 ezer forintért. Merre lenne érdemes keressek ilyen alkatrészért? Továbbá meg lehet-e ezt venni külön vagy csak így egyben drága pénzért?
92-es 250-es banditom van.

Várom válaszotok!
Ádám
Majd ha megtanultál olvasni!

A GSX650F melyik részét nem értetted?
Jó, akkor nekem kéne ezekhez a motorokhoz:
Suzuki GSX600F (2000)
Kawasaki Z750S (2006)
Keeway Exceed 200 (2004)
magyar nyelvű kézikönyv.
GSX650F-hez a user és service manual-t is tudom küldeni pdf-ben Akinek kell írjon rám
Ez nem szervizkönyv! Használati utasítás! Én még ki nem nyitottam az enyémet :)
Ha tényleg 55(dupla zselével) akkor az nagyon jó ár! Raksz fel képet? Meg mennyi idő volt az elkészítés?
Külföldihez nem hiszem hogy adják, és mindig lehet újat tanulni, főleg aki nem ért annyira a műszaki dolgokhoz.
? Ezt adják mindegyikhez, meg egyébként sincs benne sok érdekes dolog :)
Szia Norbi..Képet én is várok. Elvitted a motort és megvártad míg kész?
Magyar nyelvű kézikönyv GSF1250 eladó:
http://auto-motor.vatera.hu/mo...
Mennyit hoz masodpercben koronkent?
Es mennyivel kevesebb a fogyasztasa tole a motornak?
Jól hangzik Ha lesz időd fotózd le pls, kíváncsi lennék rá!
Nem tettem még fel képet az új ülésemről,ami fent van azt még hever alakította át.A mostani hímzett,szélesített,az utasnak magasított az eleje, zselés, a zselé fölött vízzáró réteg,csúzsásmentes-jóval erősebb huzat mint a gyári stb,..55 nála egy ilyen dupla zselés . Nagyon jó lett,TÖKÉLETES szinte csak hosszútávon megyek.
Ja, bocs. Norbu képeit néztem közben. Iszom egy kv-t
Ami a 62 372 hozzászólásomon be van linkelve, az az enyém.