Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó estét uraim.

Ez az nap is el jött, meghalt az aksi a kedvenc motoromba.
Az lenne a kérdésem milyen aksit ajánlotok bele.
Na meg az indító áram, mekkora meg stb,stb..

előre is köszi
Amikor az ősszel eladtam a banditát, mert alig mentem vele, én is beruháztam egy Yamaha Versity 300-ra.
Már többet mentem vele, mint a banditával egész évben.
Igazi városi ugri-bugri motor , de azért néha hiányzik a bálna.
Jo hat, probald ki.
200-270 kozott mennek.
Igazi neppermotor, 8 liter olaj ugy eltunik ez ules alatt, hogy keresni kell;-)
köszi! kéne nekem az öreg dízelembe v.mi jófajta olaj adalék.
azt hiszem itt megtaláltam!
A Hornet által linkelt oldalon ott van: link , amit Tasi linkelt ott simán az olajak közt van és a 4T jelölést kell nézni.
Én itt sem találom a motorokba valót..
kedvezményemel 2500

http://www.xado.co.hu/?Itemid=...!/~/product/category=2302528&id=99
44771
Itt meg én nem találom a motorkerékpár olajokat...
mindent meg találsz

http://www.xado.co.hu/
Mondjuk pont ezt az olajat nem találtam a Forex oldalán. Pedig megnéztem külön a motoros szekciót. Egyébként van valakinek ezzel tapasztalata?
Van bizony! www.forex.hu
Itt nézelődj....
Aztaa..
És jó? Mibe fáj egy ilyesmi? Mert a Motowell szaromat berúgnám az árokba..
veretnék én is vele szívesen,de sajnos nikx doboz...
multkor vettem egy zsugor ávizet,gondoltam majd a tankra fektetve hazafuvarozom. nem nagyon jött össze.szégyen szemre gyalog vittem haza a motyót,aztán mehettem vissza a vasért. 1kicsit voltam csak mérges... kb 3km potya séta
nékem ilyen van Grand dink 150 4t. már két éve megvan minden gond nélkül használom télen-nyáron...
Én sokat jártam vele városban, amíg 50es robim volt. Doboz is rajta volt jellemzően, lehet azzal veretni...
szuper a nagy robi,ezt tudom bizonyítani
városban pötyögve a Bandit nekem halál,és doboz híján még egy egyszerű bolti bevásárlás is nehézkes...
Tasi ebből van kocsiba való fajta is?
Köszönöm szépen, de közben kaptam már egy kollégától szintén angol nyelvűt pdf formátumban (kb. 620 oldal...).
-3-ban is felennyi ruha elég nekem.
Nemsoká lesz nálam egy eladó használt tuningpakk:
Remus DB killeres E szabványos bolt on dob + Dynojet St1 kit.
Próbáltam a motort, amin rajta van, rettenet....
Azt imádom benne, hogy a szélvédelem miatt nem kell agyonöltözni (tudom, biztonság miatt kéne...), nyáron simán pulcsi...
Vagy egy hónapja úgy járok fele reggel fél6- 6 között melóba, hogy póló, dzseki, farmer, félcipő, meg egy Tibiék féle térdvédő.
Szia! Nem sürgős, de mindenképp kell, mert ez a lefolytott dolog nem tetszik. Nem úgy viselkedik, ahogy egy 1200-as banditanak kellene.
ha nem sürgős a karbisor, ott döglik nálam egy a garázsban..:-)
..ezt már hallottam, viszont - sajnos - részben igazuk is van ez ügyben..:-(
Angol nyelvű jó lesz..? Könyv formátumban van.. :) De Várnod kell, amíg hazamegyek, 2-3 hét..