Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

így van 1500 f/nim kb 1 - 1,2 bar 4000- 4500 kell lenni 2.5 - .3.5 között
4 bárnál már nyit a szelep ha tul nagy az olaj nyomás .. az sem jó hamar ki szalad
a nagyobb olaj térfogat szálitás a 2 köre kell a hütéshez .... itt nincs szelep meg stb .. itt csak forog körbe az olaj és visszi magával a hő felesleget ,ami a hütöben hül vissza ,,,a szabályozása a felsö bevezetésen alapszik a gsx -r -eknél .... nem meg fordul az olaj hanem mindig a megfelelö hömérsékletü tér vissza a hütésbe ,,, a banditoknál ez nem szükséges , le vannak butitva valojában fele ekora hütövel is el mennének csak a városi 40 fokos araszolás miatt kell ekora hütö .
az olaj nyomás nem lesz kisebb Pisti azért mert még öt helyen fuvoka olajozást alkalmazol ! .. Miért ? mert szabályozot az olaj nyomás . alacsony fordulaton a gyári 1- 1.2 bár nem esik 1 bár alá sem nálam 1 bár 1100 fordulaton ez tökéletesen elég a siklocsapágyaknak
megyek mokolok .............https://www.facebook.com/photo...
egy gsx-f 750-nél mértem a múltkor meleg motornál 3,5 bart 3000-4000 között a motorba elméletileg 75000 km volt az olaj már majdnem cserés alapjáraton nem sokkal több mint 1 bar
Ez biztos?
Meg van, hogy kb pl 3000 fordulaton kell 6 bar nyomásnak lenni, elötte gondolom nincs annyi, utána meg a regulátor visszaengedi egyböl olajteknöbe. Azért az belátható, hogy nem ugyan az a terhelés a csapágyakon 1200 alapjáraton üresben oldaltámszon, vagy 5 fokozatban 1200 fordulaton teljesen nyitott fojtószelepnél. A pumpa szállitási mennyisége -olajnyomás meg ugyan annyi...
Továbbá illik figyelembe venni futásteljesítménnyel megnövekvö hézagokat, ahol kisebb ellenállás miatt hamarabb kiszalad a kenöfil, és újra kéne pótolni...Örgögi kör...
Annak a szivattyúnak alapjárattól elégséges kenést kell biztosítani, nem?
Vigyek délután?
A sarkon árulnak
Homasita
"Nem vicceljünk kérem, ez nagyon komoly dolog!"

Merek én viccelődni? Csak elgondolkoztam milyen jó lenne venni nekem is ilyet, hisz unalmas az élet, hogy a kawákon semmi se romlik el.

Spurit ti merre veszitek? Mostmár megakarom lesni mit hogyan takarit.
Akár ultrahangos mosóba spuriban mosni a karbikat vagy egyébre.
Akkor ezt most dicséretnek veszem!

Az F-est csak az ára miatt szúrtam ki. Gondolom az öntvényben nincs túl sok eltérés, és kísérletezgetni pont jó lenne. nem mindenkinek van otthon 5-6 blokkja minden típusból, hogy kénye kedvére bűvészkedjen!

Neked is felteszem a kérdést, hogy vajon nem hiányzik az a megcsapolt mennyiség alacsony fordulaton máshonnan, mikor a olajszivattyú még nem biztos hogy elérte a munkapontját? Vagy erre lépted azt , hogy nagyobb olajszivattyú van benne ha jól emlékszem?

(Néha szoktam gondolkodni is, de nem az erősségem! )
nézd a kis töpörödöt aktiv mérnököt ................. MEG TALÁLJA

a két furatba... két menet ...egy dupla T elágazás bele a fogaskerekek felé pedig 60 -as simson fő fuvoka ................... a válto köszöni ..jól van

mindig a hiba , betegség okát kell keresni nem csak a tüneteket gyógyszerelni
az f el nem tudsz mit csinálni más a fő tengely más a kuplung meg hajtás , más a egész válto csak a henger csereszavatos a töbihez
Ezek lennének azok?
persze.
De 25 pénzért az új ugye?
hasznaltat 15-18 kozott.kapsz, en nem vennek ujat, ugy kukaztam ossze az enyemet is ;-)
Huu.... Annyira azért nem sürgős, de szerintem érdekelni fog, ha nem licitál "alád" valaki
Nem vicceljünk kérem, ez nagyon komoly dolog!

Mióta a 85 Katana blokkos 1100-est csinálom, ott is kéreghibásak voltak a váltók. Szóval a kb 7o-es évek végétől gyártott literes GS-ektöl a 80 -as évek GSX-i, a 90-es évek 1100 gixerei 2000 es évek banditjain át egy valami legalább konstans. Melyik másik gyártó tud még ilyet produkálni!?

Amúgy leváló fémtörmelék valóban bejut a kenórendszerbe? A szivattyú előtt van egy fémhálós finomszűrő, az olajszivattyú a először nem a olajszűrőbe nyomja az olajat, és onnan ágazik el?
holnap akar
u27esr-n nálad mifinf ungarise forint?
Jövőhónapban lassan kellene majd szerintem már :(
Mennyi idő alatt van meg?
25
köszike a gyors választ!
Nálad mibe fájna nékem a platni meg a kar?
Oké. Az email-em publikus, dumáljunk!
Szerintem nekem van.
Megmaradt a banditból, bár a számát nem tudom.
Ha gondolod priviben megbeszéljük.