Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aki kepes ventillatort rakni egy inazumara, az furhatna par lyukat is ;-);-);-);-)
Igen, de inkabb nezz be az aproba, olcson volt szett a mult heten a mienkre.
A kiegeszitoknel keresd
"Összeesküvés elmélet?"

Ugyan olyan a mesében sincs, sőt egy suzuki kapcsán erre még gondolni is kár

Összeszámoltam a váltótörmelék nem is tesz tönkre olyan sok alkatrészt a blokkban, ennyi belefér a fogyasztói társadalomban
Nagyon szűk volt itt az idő,ha vészfékez akkor nem igen tud irányt változtatni,vagy csak nagyon picit........jómagam valószínűleg balra orientálódtam volna és kb telibe kapom a kereszteződésben a tükröt, utána meg a partoldalt vagy eközben elakadok az autó elejében és átröppenek a motorháztetőn,vagy ki tudja?
Szevasztok!

Tud valaki GIVI 522F kar és M3 platnit jó áron?
biztos a teszkóban csinálták
Hát ez az. Valaki kipróbálhatná, és akkor én is kiokosodnék...
lehet, hogy védhetetlen volt, de az ütközés sebességét lehetett volna csökkenteni mert vészfékezés esetén több mint 50 m volt neki adva meg a motor telelever/palalever/ABS/integrált fék meg minden BMW okosság miatt! Használni kellett volna! jobb esetben illetve minden esetben el kell kerülni a frontális /telibe ütközést. eltolhatta volna a motort az autó hátulja felé és esetleg elkerüli a kocsin való átesést. hirtelen kikerülés. szóval az előző kanyarok élvezete miatt elbambult eléggé. VEZETÉSTECHNIKAI TRÉNING! ott ezeket oktatják illetve gyakoroltatják rutin szintre.
Az jó, azt jelenti semmi komoly, tehát a medencelapátok eltörték, de nem mozdultak, igy nem kell operálni.. Kap egy medencerögzitőt és feküdnie kell min 2-3 hónapot..
Mindenesetre jobbulást neki..
zöldi!

Megnéztem pontosan mi kell: JT 105-665-18 első lánc kerék
JT 113-652-43 hátsó l.kerék
D.I.D 530VX Gold 118

Légyszi privátban vedd fel a kapcsolatot velem!
vwgolf2@freemail.hu
Kösz!
Nem cserélhetőek, csak a hátsó, az ugyanaz, k5/k4- ig.
A helyzet ugyanez a vizeseknél meg a hibrideknél, mint a Tied, ott a hátsó stimmel egymás közt, az első nem.
lenne 1kérdésem!
vajh a 600-as Bandit fékbetétje külömbözik v.miben az 1.2-étől?
Az arany ennyi, a sima olcsobb.
BanditBiker!

Ha lenne normális áron D.I.D aranyszínben akkor arra ruházok be inkább! De várom zöldi válaszát is!
Azért nagyon köszi!
zöldi!

Aranyszínűben?
zöldi!

Szerintem teljesen jó!
Lényeg hogy megúszta úgy-ahogy. Jobbulást neki!
Medencetörést, ha nem szükséges gipszágy, nem kell kórházban kifeküdni.
Otthoni környezetben mindenki gyorsabban épül fel.
Nehéz így utólag okosnak lenni, ez tény.
Akkor másképp fogalmazok.
Én mindenképpen megpróbáltam volna elkerülni az ütközést, és ettől sokkal komolyabb fékezéssel (mert igazából nem is fékezett) a kocsi segge mellet próbáltam volna elmenni.
És szerintem volt annyi hely, még akkor is, ha utána felkenődök arra a bokros részre a bekötőút túloldalán.
Ma délelőtt kaptam a hírt a tegnapi motorosról!
Sajna medence törés!
De két-három nap múlva haza engedik(kirúgják) ezt nem is értem,és otthon lábadozik,gyógyul tovább!
erre nagyon kiváncsi lennék!
Max egy reflexszerű fékre jutott reakcióidő és már repült is.Semmi tudatos majd jobbra kikerülöm és elmegyek mögötte dolog nem fér bele.
Ha te egy 15 méteren belül kezdődő derékszögű jobb kanyart, 100-as tempóról indítva sikerrel tudsz abszolválni akkor meghajlok előtted

Szerintem itt az autó orra volt a legjobb választás, amit sikerrel át is ugrott, és így nem zúzta szét magát az utastér elemein..
A vizes. Kicsit sutább otthon karbantartani ezt-azt, de ritkábban is kell. Erősebb, nyomatékosabb, kevessebbet eszik.
Ülést kell rá csináltatni, arra is vannak bevált olcsó emberek, azt' jóidő