Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aha értem!
Sajnos a motorozás sem veszélytelen sport,elég egy rossz pillanat és megvan a baj. Természetesen jobbulást a srácnak.
van fekete, ezüstszürke, arany láncszett (nyitott és zárt lánccal) 28-tól 46e-ig úgy 5-6 variáció legalább..:-)
Én itthon vagyok......és nem értem.
kb 29000 az extra erős 48000 szintén arany
Anno Mz-vel elém fordult egy Trabi,elkezdtem kikerülni az árok felé de ott meg keresztben a betonhíd(amire igazából rá akart fordulni a Trabis),láttam,hogy ez nem lesz jó,rákormányoztam a a Trabira fékezve az utolsó pillanatig és csattanás előtt felkaptam a lábam,hogy gömböcben érkezzek a motorháztetőre,meglepetésemre arrébb lökött vagy 30 centit de egyenesbe sikerült szednem a motort,elsőfékkel megállítottam a csattanás után az árokparton. A trabinak leszakadt a fél eleje,a lámpája gurult a földön,picit belerúgtam vagy éppen elértem mert a bőrcipőmön lett kb 2 cm szakadás,lábomnak meg nekem se lett bajom.A motoron viszont behorpasztottam a térdemmel a tankot,elhajlott a lábtartó más baja nem lett.Ittas volt az ember,persze egyből neki állt feljebb,hogy gyorsan jöttem,stb (ami nem volt igaz mert alapjárat közelében pöfögtem,mivel épp a csajokat stiröltem a járdán ),halkan megjegyeztem ha nem azt írja a betétlapra amit mondok,kihívhatjuk a rendőröket,nekem 2 tanúm is volt...majdnem kifizette a biztosító az összeget amennyiért a motort vettem zsír újan...

Ez jó hosszú lett,de szerencse is kell,hogy megússzuk az ilyen szitukat,vigyázzunk egymásra!
Nem, a srác a kút bejáratánál, Én meg a kijárat után, azóta az lámpás, ez még nem!
Ha jól nézem a képedet,akkor nem hogy 200-méterre,hanem pont ugyan ott!
D.I.D láncszett X-ring arany színű mennyibe fáj? Tudja valaki?
Az autó lökhárítója kapta el a lábfejemet, de mivel a sarkam a lábtartón támaszkodott, ezért történt a súlyos sérülés. Fel kellett volna kapnom a lábam, mint amikor biciklivel pocsolyába mentünk gyerekkorunkba!
Miben akadt el,rájöttél?
Láb visszarakva:
ja, kép:
Pontosan innen 200 m-re csaptak el, ugyanígy Engem is, mikor leszakadt a lábam. Az pont a kút után volt, a Waberer's bejáratánál, ami azóta lámpás keresztezödés!
Köszörüld le a végét,hogy ne vágja ki a kesztyűt és mehet az ülés alá tartaléknak,következő törésnél valahol egy távoli helyen még jól jöhet...
16# hsz...Mi az a Mutyi?
egy kicsit nem vagyok otthon és már nem értem...
Jobbulást a srácnak!
Nekem egy rokonomat csapták el így... :(
Ezen én is el nézelődtem egy darabig...
holnap várható tükör leső alkalom? Mert akkor viszem melóba a balost és össze lesem a jobbossal.
XXIII.-ker nagykőrösi út OMW-kútnál!
Pontosan. Ezért mondom, hogy ha az ügyvédnek egy csöpp esze is van, nem tanácsol ilyet. A bíróság sem teljesen hülye, még akkor sem, ha néha úgy viselkednek.
Ha baleset van és a motoros a megengedett sebesség kétszeresével, vagy többel jött, ott már nem nagyon fog fájni a motoros feje...
Ja igen, ha az ügyvédjének egy csöpp esze is van, akkor óvatosan okosítgatja ilyesmire, mert a bírói gyakorlat szerint akkor lesz a motoros a hibás, ha a megengedettnek a kétszeresével vagy többel jött. A szakértői vizsgálatot meg neki kell fizetnie. Lehet, hogy kihozzák mondjuk 50 helyett 70-re, de még akkor sem a motoros a hibás. Egyébként a sérüléseket elnézve nem mehetett sokkal többel a megengedettnél.
A fene se tudja, az én balesetemnél se visszakozott utólag az öreg, elismerte a felelősségét végig. A büntetés ellen csak azért fellebbezett, hogy ne vegyék el a jogsiját, mert munkaeszköz. A bíróságon is azt mondta, hogy ő nem vitatja a felelősséget, elismeri, csak valahogy módosítsanak úgy a büntetésén, hogy a jogsija megmaradjon, ő boldogan kifizet jóval magasabb pénzbüntetést is. Végül szerencsére nem vették el a jogsiját és a pénzbüntetésből is faragtak neki.