Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jelentkezem
És aki látott már Banditot messziről? ....
Úgy emlékszem, hogy nekem is Sito dobok vannak rajta. Úgy néz ki, mint a széria, de hangosabb mint a 4:1-be sporkipufogó amit lecseréltem...
Még nem szedtem ki a blokkot a vázból, jövő héten szabadságon leszek, akkorra tervezem a szerelést...
Nekem az van!
Van ott más is...80 -ért fötengely...mikor 20 -ért is lehet venni pompásat.
75-ért egy fél rendszer, hja...nekem most kezd összeállni. Találtam egy Sito-olasz utángyártott dobpárt, elvileg vizsgáztatható vele, föleg ha már nincs alkatrészutánpótlás. Meg befutott egy gsx 750es rendszer is, imádkozom, hogy a leömlök passzoljanak. Mondjuk valami összehegesztette az egybe az égész rendszert. A DHL-es srác elég furcsa csomaggal állt ma elöttem...

Nekem sikerült kideríteni az olajfolyás okát, meg a váltó hangok eredetét?
Mivan, Te is BMW-s lettél?
Oké.
A 3db gyári leömlő tényleg jó áron van és ahogy nézem elég jó állapotú (a középső kettő vége nekem is javítva lett).
Az eagle leömlő szép, de ki fogja 75eFt-ért megvenni egy 30 éves motorhoz?
Motorozol már?
Van ám... Meg olyan is akinek volt.
Van itt a Banditos fórumon olyan is akinek Banditja van? Ez bandit fórum
Még a Guzzi is jobb, mert legalább felhajtották a hengereit hogy könnyebben beférjen a garázsajtón .
Bazzdmeg ebbe fordítva szerelték bele a motort, mint kellene!
Vidd vissza gyorsan garanciába!
Khmmmmm, kkhhmmmm... Itt az influenza járvány..:-)
És még annyi, ha beköhögsz ide, legalább tiszteld meg a másikat, hogy kitöltöd az adatlapodat .
Nos, ez a szutyukis beszólás elég szánalmas !Mondom én, pedig már nem vagyok suzukis, de elismerem hogy ár-érték arányban a legjobb .
A különbségről meg annyit, hogy motorba a suzukit választanám, az árát meg a bmw-nek .
Meg még annyi különbséget érzek, hogy nem a suzukisok szokása lenézni a másikat .
Azé' az ilyesféle általánosításokkal csak egy nagy baj van.....,hogy többnyire igazak.
- Miért nem integetnek a BMW-sek egymásnak?
- ?
- Mert már reggel találkoztak a szervizben.
+ a trélerezési számlákat is..:-)
Talán nem is az összeget kéne megnézni mindkettőn hisz annak a különbsége lehet a prémium vagy a nép márka közötti is hanem inkább a javítás számlák gyakoriságát két azonos km-t futott példányét.
Szeretnék majd egy Sutyuki és egy BMW szervizszámlát is megskubizni..:-)
Hűha szegény BMW!
Az egyiknek jó a futóműve a másiknak meg nem...