Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali mindenkinek.
A Bandita750 ujra hianytalan kezifekkarral pompazik.
Koszonet Zöldi motorostarsunknak.
Elozmeny: a garazsban felboritottam a mocit, ugy, hogy rajta sem ultem.
Kezifekkar letort.
Itt a forumon Zoldi ajanlotta fel, hogy kuld egyet, igen korrekt feltetelekkel. Cucc megjott, szemre odaprobalva fasza.
Zoldi kerdese: jo? Valasz: jaja. Zoldi: akkor az ezerkettes munkahengere van fent a 750-en. En: segg osszeszorul-ilyet is kell nezni? Irany a moci, tizeskulcsimbuszkulcscsavarhuzoleszerelesmegkonnyebbultsohaj.
Szoval koszi megegyszer Zoldinek.
De... :-D A laminált kártya..:-)
Rendben!
Na neee,az merész.Viszont a plasztik kártya bevált a Hurrichoz.....tuti fogalmad sincs,hogy miről beszélek..
sose... 12 év után ránéztem..:-)
Jaaaa,már zselé van benne.lehet az is elég.
Majd szétnézek erre felé,nem tudom van-e közelben.
Az ülésbe nem lenne egyszerűbb rugókat tenni?...régen is, hogy beváltak már.
Hétvégén szétkapom már eldöntöttem,van benne majdnem 45e és még nem szedtem szét. .Lehegeszteni mégse jó,mert xar utak vannak erre felé és rázna kissé.
Nem, de korosodni fog, két évig ugye mindenképp megmarad, de ha úgy hozza a jó sors akkor lecserélném egy békára vagy nagybandira....addigra lesznek már elérhető áron is... ...most láttam békát 2 milláért igen szépet, igaz azokat valahogy nem hajtják szanaszét, nem egy túra gép bár én arra használtam.
Persze, ugyanúgy, ugyanazzal az eszközzel. ...,de gondolom találsz közelebb is vagy nem? ....persze szívesen ha gondolod.
Kivettem 24-nél, meg most 48 nál, zsír még volt benne, igaz nem mosom folyóvízzel, csak a wash and waxxal
Meguntad a nagyipari vibrátort? :D
Amúgy szoktál még szinkront csinálni?Már elég rég csináltad a gépen,egyik pirosban volt akkor.
Akkor oké,én is épp ezt akartam,csak kisebb munka mint szétszedni.
Úgy legyen,minél hamarabb.
Soha, ha nagyon lötyög lehegesztem.
Mindenkinek nagy OKÉ .
Bandit a király .
Mennyi időközönként szoktátok kivenni a lengővilla tengelyt karbantartásra?
De nyújtott méter azé' csak vagyon bővibe?
Ah.lassu.egy kistermetu foxterrier elkapja.
Ingyé? ...és, hogy megy, jól-e?
Bekat most hozott be a bloki itthon a kertbol.ingyen a tied ha tetszik a matt zoldesbarna szin.
Nem kell résen lenni, majd ha kész a weboldal frissítése, akkor úgy is beírom ide..:-) Remélem a motorkiállításra (márc. közepe) elkészül, ha már elkérnek érte 5 kilót..
Én is jelentkezem... 13 + 1 éve Banditom van..:-)
És ha majd eccer veszek egyet?....amúgy következőnek egy 1250-est tervezek ha nem jön össze megint egy béka...