Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudod hogy nekem is egyirányú tároló helységeim vannak. Ami oda bemegy, ki nem jön!

Meg te annyit nem adnál érte, mint amennyibe nekem került!

A V711, és V712- blokk között mi a különbség?
Remegett, mert nem hoztad meg az alkatrészeket!
Tied is fog ha nem kapod meg az obit...
Udv markatarsak.
Meg mindig fekkart keresek.
GSF 750 Bandit 2000.
Valaki?
Jó a bmw .......... egy baja van......... URI huncutság jó sokért


Töltöttem egy pohár bort. de csak, hogy jobban lássak!
Majd megtudod, ha nemsokára szétbontás után így néz ki a végáttételed..:-D
tolok össze egy ilyet.. mondtam a tulajnak + 300 ft és meg mokolom 180 lóerösre ,,,,,,,, de elég neki a 150 is
Az egy óra :)
Te is igyál valamit
Elővásárlási jogom van rá :D
eladó ?
Ez nem sör a kezében ?!?!
Úgy-úgy! Tuti kis vas volt ám!

Magánszemély számolta be, aki egyébként motoros fazon hellyel-közzel, de most úgy döntött, hogy megválik a Kisbanditól, örömömre. Most helyezték vissza forgalomba, ahogy átírattam. Őszenként kivonatta áprilisig... Kellett neki kp., így korrekt áron jött hozzám a moci.
Most nézem, '95ös twinsport, beszarok...
Komám, máskor expó előtt igyál a barackból, mert remeg a kezed rendesen :D
Nincs para.
Miféle Jawát számított be miféle kereskedő? :D
A múltkor igen közel volt egymáshoz a 90-92-es GSX R 1100, mert a 85-ös GSX 1100 blokkja. Kb olyan az arány, mint a képen látható két 15-ös fogaskeréken. ( A 630-15/ 530-15)
Csodálatos látni a generációk közötti fejlődést.
Az lesz, biztos ami tuti.
Veszély mindig van erre....volt már, hogy túltöltöttem figyelmetlenség vagy más okán, de akkor vissza szivornyáztam a megfelelő szintre....
Na most ezzel akkor mi a helyzet? Véleményetek? Hagyjam a fenébe, nem számít?

Egyébként pontosan 3,5 liter ment bele jelölésig, persze tudom, hogy valamennyi azért maradhatott bent a régiből is... Ha itt nincs olyan veszély, hogy szétnyom valami szimmeringet a több olaj, akkor engem aztán nem zavar, hogy nem jelölésig van most.
Egyszer lesz majd egy nagybandim... A légolajos nagy dög, feketében vagy bordóban.

Most is volt dilemma rendesen, hogy melyik legyen, de ebbe a 600-asba olyan jól számolták be a Jawát, hogy egyszerűen butaság lett volna ilyen feltételekkel nem belemenni a biznyákba. Persze, még messze vagyok attól is, hogy a kisbandit kimotorozzam... De majd eccer'!