Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké! :)
Értem. Contihoz képest a Metzeler Z6-ról mi a vélemyényetek? Tapasztalat esetleg?
Nagyon jó kis gumi,nagybandin kb 6000km alatt elfogy,gazdaságosabb a sima road,és az is jól tapad hátsó keréken.
.....ja és mivel rettentően büdös, nem foglalkoztam az adagolással, beleöntötten egy flakont egy tankba. Ártani nem árt. Ha rakosgatni akarod a fél flakont számítsál rá hogy még a pék f@sza is büdös lesz tőle.
Értem, köszönöm.
Spuri (rózsaszín) Ez egy rettentő büdös, de hatásos cucc, nekem bejött az autónál motornál egyaránt. a HOMASITA-ban lehet kapni, van többféle kiszerelés is. Viszont vigyázni kell mert megjelent a cégnek egy újabb szere ami ugyan olyan színű, viszont nem üzemanyagba való!
Nagy Bandin vagy a kicsin? Nem mindegy.
Megdobbentoen gyorsan fogy.
Újabb kérdéssel fordulok hozzátok:

Szeretnék majd idény kezdetével valamilyen tisztító adalékot keverni a benzinhez, ami egy kicsit átpucolná a karbikat, meg az érintett részeket. Tudtok ajánlani valamit?

Üdv. és köszönöm! Tamás
Köszönöm, ez jól hangzik!
használtam a sima road attack-ot meg a 2 est is , jól tapadt bírta a szerpentint nem volt majrécsík rajta, talán esőbe lehetett volna jobb is, nekem tetszett
Van egy vadonat új SGP kuplung karom, ha valakit érdekel.

57500-31F00: GSF600S '00-'03-ig

4000FT az ára
helyesen: dologban
Sziasztok motorosok!

Két dolgoban szeretnék tanácsot kérni: az 1200-es Bandit (2004 évj.) hátsó féktárcsája pásszol-é a 600-asra (szintén 2004)? Alaktrészkatalógusban 2002-ig találom felsorolva mint csereszabatosat a két típushoz, viszont 2003-tól nem találok külön tárcsát 1200-esre. Van valakinek gyakorlati tapasztalata?

Más. Conti RoadAttack 2 gumiról mi a véleményetek? Használt valamelyőtök ilyet?

Üdv., Tamás
Vitont nem árulnak esetleg?
Meghegesztheti, csak eldolgozás után be kell fűrészelni kicsit ugyanúgy mint a gyárit.
a kerdes az, hogy melyik gep fekrendszere van rajta, az 1200vagy a 600e, vagy a gsxf750-e
Jobb is ha nem hegeszted meg. Jobb ha vége törik le. Ha nincs kikönnyítve, akkor tőben törik, hogy esélyed sincs hazaérni vele tapasztalatok szerint...
Nehany kep a vasrol.
Ha valaki ismeri, jelezze, erdekelne az eloelete. az is jo, ha lattatok mar valahol.
Amugy itt az eszkoz
Koszi, meghegeszteni megtudnam en is, de az nam olyan.
Nem a ket sor sajnalom, de inkabb en iszom meg.
Veszek, ha mar ilyen bena meg gyenge vagyok.
Ha megvan a vége akkor elmész egy aluhegesztőhöz és az visszavarrja (kb 1 ezres vagy két sör) Te meg gyönyörűen lecsiszolod....mivel nem ott húzod a kart fékezésnél csak esztétika....ha venni akarsz másikat az kb 4 rugó....
Udv Banditosok!
Ku&%$#@rva nagy gondom van.
Megvolt az elso eset, oldalra tettem a vasat.
( a sztori vegen nem rohogni)
A garazsban oldalsztenderen allva megprobaltam alatenni a tartoallvanyt, es felborult a moci.
Persze nem az oldalsztender fele borult, hanem a masik iranyba.
100 szonak is egz a vege, megusztam egy elso fekkar letoressel.
Kellene egy fekkar, mert igy 3cm-el rovidebben eleg kenyelmetlen.
Van-e valakinek polcon-polc alatt akar egy bontott is?
Pusztan a kar kellene, mert a vegerol tort le a gomb+2cm.
Ha ettől jó lesz, nem érdekel ! Eccer élünk ! Főur, még egy doboz gyufát kérek !
Sacc csapágyboltban 6000/pár