Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szuper hasznos linkek,köszi István!
tök jó ez a fórum,szinte még kérdeznem sem kell
ok ............. fönök .......... olyan gyujtás nekem egy kutya ............. halkan meg jegyzem ......... 5db 0 gyűrű van benne ebből 2db -ot nem is emlitesz a másik 3 -ból pedig kapásból 2 mellé trafáltál már a méretett de a 7.5*1.5 teli találat a tű fészekhez
szívesen különben lusta voltam lemérni mikor megvettem a gépet csukladozott kitakarítottam a karbikat láttam hogy nem százasok de összeraktam vittem vizsgáztatni stb utána kutakodtam a neten meglettek a méretek lerendeltem egyszerre 2 helyen is 10-10 darabot minden méretből mikor megvolt megint szétszedtem hogy belerakjam de passzoltak csak a 6x1,5 vicces mert amit az egyik helyről rendeltem picit nagyobb volt vagy valami nem akart bemenni de a másik szett 6 osai bementek szépen mondjuk azon a fórumon is írták hogy 5,5 jobb
köszi
csak halkan megjegyzem a banditon tranzisztoros induktív jeladós gyújtás van a hall elem más tészta azt inkább autóknál nyomják
Kár, hogy németül van!:D
én is cserélgettem de az enyém még a görbevázas a tiednek más a cikkszáma a javítókészletnek a louis szerint, nekem 7,5x1,5 a tűszelepfészeknek 6x1,5 az úszótartó műanyagcsöcsön (de a 5,5x1,5 lehet jobb választás) és 4x1 a felső bakelitkupakon szinkroncsöcs alatt, kb 80 forint per darabra jött ki viton gyűrűkből , ha szép passzentos kár cserélni ha kiesik az úszó műanyagtartója lazán a lyukból akkor csere
Köszi
Karburáláshoz:
Egy elég szemléletes segédlet.

Érdemes az oldalon körülnézni, szinte minden össze van gyüjtve...

Ha valaki 6 gangos banditot szeretne! :)))
Ìgy lehet a 3 problémából 2 megoldódhat, vagy még több lesz.
A végén vannak linkek a képekhez...
a banditon tranzisztoros hale mágneses gyujtás van itt két dolgot tud csinálni a trafó ,,, 1 vagy sürit és van szikra , mikor jel mező megszakad vagy nincs szikra ez nem MZ nem Pannonia és nem simson ha a 1-4 hengeren nincs szikra és jó a kábel ,gyertya na akkor rossz a trafo vagy 2-3 detó

jelezném . kb 1975 ota ezt agyujtási modszert alkalmazák a japok elöszeretetell van két jelados kivitel és egy ÉN több mint 25 éve szerelek TRAFÓ HIBÁSAL 2 db találkoztam mind kető yamaha volt

söt állitom azt is hogy ha asok okos nem turkál bele a gyári elektromos packba , és nem kap vízet , soha nem romlik el persze most jöhet hogy nekem is meg nekem is el romlot ..... miért ?

felcserélt vezeték a trafon ! hopá 2.5 báral le toljuk a koszt megszáradni minek ... BEINDUL EZ ! CSAK KICSIT KÖHÖG aztán jó lesz a fasz kalapoknak is a gyógyszert a házi orvosa irja fell

csak akinek inge........... a bandit három hiba forrása 1 váltó 2 kuplung 3 karbi
Pont nem akarnám 4×5000 forintért megvenni a karbi felújító készletet. Mivel csak épp hogy többet futott a motor húszezernél.
Keresd Taschnert innen a forumrol!

Vagy ha van sok felesleges penzed akkor eredeti Suzi alkatreszek
Meg tudná valaki mondani nekem, hogy az 1.2 (2004) Bandit karburátoraiban milyen méretűek az "O" gyűrűk amit ki kell - illetve ilyen idősen illő kicserélni? Addig nem "bombáznám" szét, amíg nincs meg az új. Ha valaki tud forrást az O-ringen kívül, azt is szívesen veszem. Esetleg topictársak akik foglalkoznak alkatrészekkel? Előre is köszönöm
Tehát neked az a 12-es cikkszámú tömítés kellene..? :-)
Én dolgozom vele, nagyjából abszolút pontos értéket mutat... én attól függetlenül 2 évente lecserélem, ha jót mutat, ha nem..:-D Pénzben nem nagy összeg, és nyugodtabban alszom..
jó-jó én se mellé önteni akartam! leginkább a benya/spuri arány érdekelne...
lehetőleg "óccsó és naon jó" kéne előre-hátulra.
konyvest@freemail.hu
előre is köszi
Üdv Uraim!Segitsetek,sport légszürőhöz milyen tisztitó szert,illetve olajat használtok?Esetleg van egy különösen jobb tipus?
cseréld fel a trafókat, ha a hiba vándorol, akkor a trafó ill. utána van probléma.. Ha kiveszed a légszűrőt és hallod, hogy bele-bele pöffen vagy sziszeg, nem zár a szivószeleped.. (hideg-meleg üzemmódban is nézd meg)
donkartacs!
Citromailodra írtam!
En beleontom ;-)


ra van irva, mennyi kell.;-)
mi a mailod, kuldom a variaciokat
Köszi !
Ma lett rendszámos .Már alig várom hogy száraz út legyen !
Milyen sör kell?
hg7wgs kukac gémél pont kom a mail címem.

gsf600 ba olyat ír ami enyémbe való és hát-hát ebben a válságos időkben nem veszek gyertyát, mindig kiszereltekkel futok el 5-10ekm -t.

9es hőérték esetén érdekel!