Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az XS-hez tudsz benzincsap javító készletet, és mennyiért ? Ha végre nem lesz ilyen trutymó idő, szétszedem, megnézem, mert valahonnan szivárog a benzin a csap környékén .
Ha 1.2-esbe nem volt gond vele, akkor 600-asba se lesz szerintem.
Köszönöm a választ.

Üdv Attila
Nem tudom, azt a csajt nem ismerem . Viszont én már nyertem szépségversenyt több mint 10 éve . Sörhas szépségversenyt ! .Motorostalálkozón .Egy tele tálca unikum volt a nyereményem . De a legszebb az volt, hogy én voltam a mell szépségverseny elnöke is, és én nagyon komolyan vettem a dolgomat .
ha nem is Stomillal de hintőporossal volt már dolgom sajnos!
üdv!
én már használtam sima SBK-t 1.2-hez. nem volt vele semmi gond.
amúgy a Q8 Kuvaiti gyártmány,ismerős olaj boltos ajánlotta.szerintem használd nyugodtan.amúgy a szervízkönyvben leírtaknak simán megfelel.
Ha már gumikérdés.............az epres vagy málnás ízesítésű a sima vagy a tarajos lenne jó?
Esetleg érdesített?

Én a magam részéről a kakasos UV sárgát preferálom de a régi motorosok ismerik a hintőporos stomilt?
Nálam ugyanez....
Pl. én. De csak tapadás szempontjából, illetve a profilja is nagyon tetszett. Viszont baromi hamar elfogy. Nekem nem bírt ki 6e-t sem hátul.
van egy pár banditos aki a contira esküszik
Tök egyforma motorokkal tesztelik őket úgy hogy minden sofőr minden motorral/gumival megy ami a tesztben szerepel, majd pontoz. Pont ez a jó a tesztben, hogy a sofőrök váltanak. Mert minden embernek más a jó, más a vezetési stílusa és így a gumikat is különbözően ítélik meg.
Miért ne? Próbáltad mindet azonos évjáratban azonos motoron?
folyton ez a gumi téma

én a metzelere esküszöm azt kész .... szerintem az sem mindegy hogy zsír a gumi vagy már 2-3 éves esetleg 5-6 éves ugye egyre keményebb lesz .. de hogy ez kinél hogy befolyásolja a kopást az más kérdés aki sokat jár hidegebb időben annak ugyis a közepe elfogy ...ha csak kanyarvadász a széle kopik ............. ki tudja
zsír gumim bt 21 , p r , d 201 volt nem rossz egyse a dunlop birta leg tovább a michlein visszon vízen is fogott ........... ma már csak ben ragadt gumákat vadászok párba 2-5 éveseket metzelert és avont 25000- 30000 párját adjon a turva anya 60-80 ezret egy gumáért ... nyáron meg ott a fasza slick 20000 párja
Ezt én sem nagyon tudom összerakni, elképzelni. A szezon elején felrakott friss gumi szezon végér (5-6 ekm) 2.5 mm alá zsugorodik, azzal már nem lehet belemenni a következö szezon túráiba, persze boltba járni még biztos jó lenne pár ezer km-t.
Egyszer ment egy Z6 14 ekm-t, de lehet csak akkor is elszámoltam magam.
Kivácsi leszek, hogy gixeren a PP-kel eljutok -e egyáltalán az alpokig?

Jól megy 45 lovas eröforrással az xs?

Pár képet megoszthatnál, ha nem olyan nagy kérés.
Múlt héten vettem 2€-ért ülést hozzá én is...
Na ezzel az ajánlással hátha megelőzöm a kifutón Palvi Barbit!
Ez velem is így van. Most talán, hogy a "varázspárost" használom, egy kicsit tovább fog tartani a hátsó. Eddig legalábbis biztatóak az eredmények :)
kiraly!
Húú, az nagy pofára esés lenne !Képzeld el, mikor a pályán el túrázgatnék olya 300 körül, a Rossiék meg állva hagynának, én meg leszállnék a motorról, mert azt hinném hogy megállt .

Pénteken meglett a szögletes sárkányon a műszaki .Végig esett az ónos eső .Még jó hogy terepjáróval vittük, mert a vizsgabázis udvarán be kellett kapcsolni a terepet, olyan jégpáncél volt .A gurtnikat alig tudtuk leszedni a jég miatt . A motoron is 1 cm vastag jég volt mindenhol .
Ha egyszer csapatfonok leszek a gp-ben, Teged meg Szotyit szerzodtetek eloszor ;-) ;-)
Szerintem ez egy normális kopás ilyen minőségű gumiknál .Egyszerűen a "szakállam lobog " attól, mikor egyesek 15-18 ezres futásteljesítményekről írnak !Talán a Daty-nál még érthető valamennyire, mert manöken súlyu .
Amióta csak megtehetem hogy aránylag jó minőségű gumikat használok, azóta ez a 6 ezer km-es futásteljesítmény szinte átokként ül a nyakamon ! Pedig én aztán még a motorokat is cserélgetem !
Hallode, akkor ne szédítsél itt minket, hogy lájtosan túrázól, csak néha tolod sztrífájterbe'. Ilyen gumikopást az mesélt, aki folyamatosan a helyi r1rrzx10 csávókkal "túrázgatott"
4e félig nálad?
Az jóóóó.
Ja.
Ka.d be!