Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maxxy! Csodaszép ez a moci! Na jó, a többi is.
Mini Banditos találkozó anno....
Sziasztok.
Én az 1992es 250es Banditomra szeretnék hasidomot tenni.
Esetleg valaki tud segíteni abban hogy melyik illeszkedne rá?
Sziasztok .
2003 - as 1200 Bandit elektronika,kábelköteg,generátor,4 db szívócsonk eladó !
elérhetőség az adatlapomon.
Köszi!
A karbitisztítást már játszottam a nappaliban, örültek neki...
De hozzá vannak szokva, hogy ha behozom a lakásba a hobbimat, akkor az tud büdös lenni...
Itt éppen egy fogaskoszorút sütök:
http://skodalista.skodaoldtime...
Hogy aztán a mirelit lendkerékkel összeházasítsam:
http://skodalista.skodaoldtime...

Kb 10 évvel ezelőtt Frecska Jani csinálta (nem tudom, hogy hol csinálta/tta a gépmunkát). Wiseco dugó/gyűrű szettet rakott bele. Átmérőre már nem emlékszem, de a lehető legnagyobb lett anélkül, hogy az olajcsatornát még ne kelljen a hengersoron kívül vezetni a hengerfejhez. Elvileg 1200 köbcentis lett így.
Annyiba került mint a komplett motorkerékpár.
Szerintem ha leveszed a kartert, hozzáférsz ahhoz a pár alkatrészhez.
Sajnos a többii részhez nem tudsz érdemben hozzáférni, ahhoz ketté kell venni a blokkot.
A karbitakarítás minig kellemes légfrissitöként funkcionál a meleg lakásban!
Neked hogy fúrva volt a henger, ez hogy kivitelezted?Vettél egy túlméres dúgó, gyürü szettet, vagy vissza lett perselyezve gyári méretre? Hol csinálták a gépmunkát, és ha nem kellemetlen , mennyiért?
Azóta nem voltam lent a garázsban (nincs fűtés, nem akaródzik lemenni)...
Az a csap mintha alulról lenne becsavarozva, a karter felől hozzáférek?
A kukactengelyhez és/vagy a váltóhoz hozzá lehet férni a két blokkfél széthúzása nélkül?

Lehet, hogy (addig, amig melegebb nem lesz) a karbisort felhozom a konyhába és annak állok neki.
a gl és rd megrendelésre készült a többi a mi motorjaink
A gl 650 a tied, vagy másnak csináltad?
szoval van mitt mokolni
Így van nincsenek csodák az old timer kategóriába ...............
néha ha nem ismered a tipust ...veszel egy olcsonak tünö vasat fel támasztod ............ és van amikor egy kipu rendszer... van amikor egy egy alkatrész többe kerül mint amit .........müködö motorért adtál

a fiam 31 éves 550 -je is csak most lett full gyári kis bizbaszok ez az nem volt eredeti 65 000 pengöt tolt rá , csak hogy 100 % legyen vagy itt a gl ...... és még nem 100% eredeti ! stb stb idő ,energia pénz ,, pénz ,, pénz
Ez ìgy is van , hiszen amin dolgozok is 500€ volt. Viszont a donorokon is úgyan az van lerohadva, ha túl jó karban van, akkor meg a most birtokolt ugrana donor kategóriában, majd utána azt sem hagynám , és felújítanám.
Fent északon találtam ugyan ezen színekben ezt a típust 27 ezer km-rel, tényleg szép állapotban, majd 3000€ -ot kérnek érte... és a kipu azon sem eredeti már. Csodák itt sincsenek, csak ritkán... Mi több kezdek helyszűkében lenni 7-8 motorral...Ördögi kör.
Te megtaláltad már az olajfolyás okát?
Tudod már miért kattog a váltód? (Most vettem egyet a hétvégén, van az ürespozicionálása a kukactengely hengerfelületére egy rugóval nyomott csap, nem azt hagytad el?
19-22 alkatrészek.
De szép ez a szín a fotón, az enyém is pont ugyanilyen, csak kicsit karcosabb a jobb oldala
Komplett motorkerékpárral. Német országban annyiért amennyit a kipufogókra írtál, már ki lehet fogni használható donort is...
Nehéz suzukinak lenni.
De lehet ,hogy inkább rakatok rá karbonmintás fóliát.
Na jó, de hátha..
Ammás.Az idomosféliggixxerféligbandit.
Lehet, hogy a GSX akar az lenni.
Köszi,de innen kimaradt a gsf 650.
Itt: link ki tudod keresni.
Azt hiszem hogy a tank alján van a színkód
Színkód alapján a fényező megoldja...
Hátsó sárvédőt szeretnék színre fújatni.Van valahol a motoron színkód,vagy majd a fényező kikeveri? Ilyen színű a szépség!
"Lehet, hogy jobban járnál egy komplett donorral..."
Motorkerépárral vagy kipufogórendszerrel?