Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát...erre nem akartam kitérni.
Egyedül sem kellene a 600-as, csak nem akartam kötözködni!.
Viszont még ha ketten vagytok az is lehet egál valakivel aki egyedül van.
Hát...ha szólóban jársz, az más.
Én egyedül szinte sosem megyek sehová.
Jahhh,erre szambáztunk a Verdon kanyon felé,kihagyhatatlan!
Néztem a hozzászólásokat.Sanszos a dél francia régió.
Les Termest említik google maps-on Ígéretes környék.

Érdekes mert a motor gyakorlatilag fekszik ha kapar a lábtartó szóval szerintem jó lehet.
Megoldásom erre a csikorgó hátsó fékbetét,arra úgy nyílik a kocsisor mint semmi másra!
Erre a kipufogó hangja és az észrevehetőségre egy példát mondanék. Horvátba nagy kocsisor lépésbe halad, elől gs bmw valami sportdobokkal mögötte apu és mögötte egy fazer azon is sportdob én meg hátul, nekik szépen lehúzódtak az autók de mire én oda értem a kis villanymotorral már mindenki ugyanúgy a felezőn állt Kell hogy hangja legyen a motornak ez nem is kérdés
Kellemes andalgás!
Házi feladat: hol van ez az útszakasz?
Az 1250-es tényleg hihetetlenül halk,amúgy ízlés,mentalitás kérdése ez a sportdob téma.Az 1.2-es légolajosnak valahogy ércesebb hangja van a vizesnél,gyári dobbal.
Próbáltam több sportdobos példányt,valahogy mindig úgy éreztem,hogy alul veszít a nyomatékból,ez nem tetszett,viszont ahogy némelyik énekel az bizsergeti az embert, arról nem sikerült meggyőznöm magam,hogy egész nap a hangorkánt szeretném hallgatni,tehát a sportdob árát túrázásra költöm,így jóban vagyok magammal.
Tudom.
Amúgy tesztüzemben műkszik az olajzó az asztalon.
Nem olyan rossz motor ez a Barkas.
Ha volna egy kis felesleges stolim, simán eltudnám képzelni.
Igy van ,enyém is kis fordulaton,fordulat tartása mellet,még alacsony fordulaton is rángatott, óvatosan rányitott tűznél is csuklott ,persze van akit ez nem zavar,de én valszeg TÚL IGÉNYES vagyok,bizony egy gyári tucatmotornál nagyon nagy gyártási szórás van,régen" MEOS" voltam egy komoly, szigorú ,nem magyar cégnél,én kiszórtam egy csomó xart,erre a főnökség felülbírált és egy csomót visszahelyezett.Nekem a modellautóim is gyönyörűen be vannak karburálva,egy időben a környéken én voltam a "beállító"Na ehhez a témához ez volt az utólsó hozzászólásom.
Tényleg szép.
Fuj! De ocsmány ez a kipuff! Sokkal csúnyább mint a gyári hurkatöltő! No és a hangja....gondolom egy egész város felébred a hangjától!
Figyelj ÖCSI! Ne rongálj már itt engem...
2 hete raktuk rá a haveromnak ezt a szép dobot!
No akkor egészségére mindenkinek, ha már az ivás szóba jött.
Csak, mert kinézem belőled kitalálod a gyári dobot most raktam fel a fénykép idejére....
KHI k350, ez annyira Finster, mint amennyire sokan sajnáltatják magukat a chf hitelnél

Az eszedbe se jut a motort nem gyári dobbal vettem és a legrövidebb időn belül felraktam rá?
...mondjuk több értelmét látom a dupla- tripla tengelyterheléssel közlekedő kib@szott füstölgő kamionok kiszűrését a tengelyterhelés-méréssel, mint a motorosok baszogatását! És itt most nem a herélt ordító fostalicskákkal rodeózó idiótákról beszélek....azokat szerintem is "le kell lőni"! De mert valaki felrak egy normális sportdobot, ne legyen már baszogatási alap.
ÖCSI! Mellesleg azon a szép zöld Kawádon miért is nem gyári dob van,és miért Finster?
Te olyan vagy mint a pap aki vizet prédikál,oszt bort iszik édös fiam! Megbuktál 1-es ülj le!
Én meg motoros vagyok ÖCSI 1977 óta! Te hol is voltál akkor? Szóval van kis tapasztalatom e téren! Tudod néha az élet tapasztalat is ér annyit mint egy DIPLOMA! Ahhoz képest,hogy MÉRNÖK vagy ÖCSI,még mindig nem fogtad fel amit leírtam...nem a kipuff hangereje a lényeg,hanem a hang szépsége! Vágod már végre ÖCSI?
Öcsi? Ha az első randimon nem dől ránk a szénakazal,idősebb fiam van mint te ÖCSI!
Annyit nyünyörögtök ezen a sportdob nem spordobon hogy kedvem támadt trollkodni.

Az orrbagyűrt táposbarkasznál nincs szebb hang.

http://youtu.be/9HwCdl8BqR8