Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem egy Arrow volt fent a banditán, hogy ártott-e neki nem tudom.
Kb. 20.000 km-ert mentem vele, ez idő alatt nem vettem észre semmit, csak azt, hogy erekcióm volt a hangjától.
Izé egy tényleg széthullott a ringen
Persze haverok kb 50-60 motorja is széthullott,meg zabálták az olajat.
Így van.Még akkor is egy ökör,ha P-C.-vel összelőtte padon.Igaz utána bársonyos finoman jár minden fordulaton és még jobban is megy,ugyanúgy használva még kevesebbet is eszik,de ettől függetlenül egy tahó.Nekem is mind az eddigi 12 motorom széthullott,persze volt amiben már 150ezer km volt,de az is széthullot,csak nem vettem észre
No, akkor összegzem: mindenki hülye, aki szereti a sportkipufogót, igaz?
mondjuk annak idején én is azért vettem csak meg mert potom pénzért hozzájutottam.de megtetszett a hangja és megtartottam.megvan a gyári is bármikor vissza lehetne rakni.
múlt nyáron át lett tömve,azóta szebb hangja is van.
Várjá, még alkudok :D
Szólj ha küldhetem .Dobj majd mailt .
Asszem rámennék
dady , kis vasutas , balázs , ferivagyok ,,,,,,,, egyet értek veletek ... a kipu ügyben épitetem már egy pár motort tudom mitt beszélek ..

egy gyári motora csak pénz ki dobás egy bármilyen sport .gyári dob legyen az yosimura .................

sajnos eyg hozzá nem értönek hiába magyarázod ... nem érti csak szajkoza a magáét ........ ugyan akkor ha a blockban változtatások vannak . gyujtás modositás , vezérlés modositás , esetleg kompreszio türés modositás , stb akkor más olyan kor kell egy másik kipu

az jut eszembe hogy tacskó koromba amikor riga , mustáng meg simson -nal nyomtuk voltak emberkék akik ki veték a folytást a simoból ............. és jöttek adumák menyivel jobban megy stb aztán le csiszólták a hengerfelyet ,, csökentve a robano teret .... apám de fasza halotam ... arról egy sem beszélt , hogy szét hulot a simoja .....PEDIG SZéT HULOT ... a 4/ t gyári kipuját lecserélni szerintem utcára felesleges persze mindenki azt csinál a saját verdájával amit akkar ...................
Mondjuk kijönne a két dob a Yami-ra a Bandit gyári kipufogójából !
Még meg . Meg a sport légszürő is .
megvan meg a gyari kemeny?
vazze, tarzannak akartam ;-)
Elsőként lesokkolod a hangos dobbal szerencsétlen autóst majd mikor eszmél belőle felnéz és megadod a kegyelemdöfést a vérnyúllal.
Persze hogy fordítva fog autózni az M3-on és telibegyűri az árkot.
Ezzel a 150kg-os virsli gumis szörnyecskével könnyű menni a hóban . Mint egy bicikli . A Triumphal neki se mernék indulni .

A Bódis óccón jöhet !
Magyar országon csak nyított dobal szabad motorozni...És vérnyúlal...
Yoshi dobnál szebb egy fokkal szerintem ez a titán Akra rendszer
Kawabiker!

Ha figyelmesen olvastad volna el amiket írtam,akkor olvastad volna azt is,hogy az én dobom még csak véletlenül sem hangos! Nekem nem a hangerő a lényeg,hanem a szép hang!

És ha hiszed ha nem láttam már nyitott dobos motort nem egyet szétszedve! Viszont hozzáteszem én közel sem nyél gázon járok a vassal,tehát nincs mitől szét mennie a szelepeknek,stb,stb!

Fogyasztás? Átlagban 5-5.5l-el járok,nekem ennyi simán jó!
A gyárira gondolsz? Azt odaadtam a motorral. Tök gazdag lennék, ha leadtam volna áláméniumba, volt vagy 4Kg
Melyik dobom?
jaja, szoftos 160 ezer forintert.
a fyari dobod elment mar?
Na,ez is simán bejönne!Kezdek rájönni,hogy nincs az a pénz,amit ne tudnék elkölteni!
Na,ezt itt a Mecsekben nem gondolod komolyan!Kell a hang .Szép a vasad,és gondolom a dob is adja magát!
az bátor.jó nagyot lehet esni hóban... tavaly télen én is próbálgattam hóban motorozni,de tartok az eséstől úgyhogy idén kihagyom.