Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

R1100S BoxerCup Randy Mamola Replica..:-)
1.6?
még hozzá tenném a gyári témához.. Tudjuk mindannyian, hogy a gyári mindenféle ilyen-olyan szabványok szerint készül (kipuf.emisszió, db-nyomás stb.) és sajnos nem minden esetben a legoptimálisabb motor működést eredményezik..:-(
Itt nem arról van szó, hogy kibelezett szart akar a motorjára tenni, hanem egy normális dobot.. A ledes index sem probléma - bármikor visszaállítható a gyárira - viszont a tőből lefűrészelés már elég gáz..:-D
csak szakmailag és mint egy jövendöbeli vásárló

Kipufogo

a gyáritól nincs jobb ,, ezt leszögezhetjük minden tekintetben ...........

ha kinézel magadnak egy autot ,,, egy motort ....,. normális vevő mindig a gyári állapotot keresi ... mivel az tartja leg jobban az árát


ha valaki szeretetből , péz szorásból , lelki problémák miatt ki belezet kiput tesz a verdájára ,, le fürészeli a kormányt ,,, és a 1 hetes vadi új motorjának a hátso sárvédőjét flexel többöl levágja a szép gyári indexeket ledes kis szarokra cseréli ................ NA ATTÓL SOHA NEM SZABAD MOTORT venni
Mellette szól.
-Kurvajó hangja van és tényleg élvezetes ilyen fa...állító hangal motorozni.

Ellene szól.
-Kurva hangos és hosszú távon fáraszt
-idegesíti a többi közlekedőt
-A legális E plakettes,szűkítős amiért nem bxnak meg a yardok nem a legolcsóbb darabok.
Kijön az árukból egy igen komoly út vagy egy fél szezon.
Na ugye!
Ezekkel az indokokkal nem lehet szembeszállni! Nyomós érvek..:-D
Ha megbízható márka, pont kurvára semmit..:-) Csak mert eleve úgy tervezik és gyártják őket, hogy a széria kivitelhez igazodnak.. de jó taningalapnak, ha valaki úgy szeretné..:-)
Körben ledes volt, de az index az nem.
a "körbeled" helyettesítette a nappali "menetfényt"!
Na én is egy pont erre várok egy BMW-nél (második motornak a Bandit mellé).. hogy csökkenjen az ára..:-)
Három nyomós okom is van rá!

1 - Azért
2 - Mert
3 - Csak

Az Intruderen körbeledes volt! Vagy nem?!
Nem is azt mondtam, hogy baja lesz.
De meg dumáltuk már itt párszor, hogy mi mindent kellene maga után vonjon egy kipufogó csere...ha rendesen be akarják állítani a motort az új csőhöz.
..:-D csak akkor várnám, hogy miért a legrosszabb döntés..? :-D
Igazad van ............... nem az érték számit egy vételnél ,,,, vagy eladásnál ........... évi 10-15 motort adok veszek vetem ..........
1 gazdás Pannoniát 23650 km rel 200 000 forintért ami simán ért 500 000 ugyan akkor adtam el 250 53-as u csepelt 600 000 ér ami ért 1 000 000 ót tehát a mindenkori élet helyzet mondja meg minek menyi az ára .............. ha valaki szarba van oda adja a 1.5 m motorját még 800 000 is ......... mert a szükség nagy úr ..... ezért lehet venni mindig olcson ................... És igen lehet eladni 800 000 ft motort 1 miláért ....... hülyék mindig vannak

de mindenre meg van a vevő ........... jól eladni és venni művészet
De Jedi-t megkérdezheted, ő szintén a tőlem ajándékba kapott nyitott Shark karbon dobbal hajtja az 1250-t és semmi baja..:-)
Ja, és nem akartam felhozni semmit!
Ettől még az én véleményem nem változott!
ln nem irtam véleményt, hogy miért, csak azt hogy csere.. Ha azt akarnád felhozni, hogy kárositja a motort, meg egyebek, akkor én ezt a 153e megtett km-rel (0 km-es kora óta nyitott dob van rajta) eléggé megtudom cáfolni..:-)
Te megírtad a te véleményedet, én az enyémet!
Ezért.
mert miért..?
Én is pontosan ezt javasolnám Maxxynak!
Mindent el lehet adni, csak meg kell találni azt az árat, amiért elviszik!
Na meg azt is el kell dönteni, hogy el akarom adni, vagy nem.
Én, mikor eldöntöttem, hogy eladom az előző motorjaimat, mert másikat akarok, bevállaltam egy kis anyagi bukást is.
Valamit valamiért...
Nem ledes az index rajta.
A legrosszabb döntés a gyári kipufogó lecserélése!