Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na de te "metálos vagy'" Zöldi!
Ha egyszer jársz felém, megmutatom a különbséget. Hogy mást ne mondjak:
Pumpás felnyomod: Ömlik le róla
Spray: A felületen marad.
Pumpás letörlöd: Tiszta de semmi más
Spray letörlöd: a légy is seggre vágja magát rajta!
Röviden ennyi...
Zöldi, tavasszal le szeretném cserélni a hűtőfolyadékot. Még eredeti . Hol célszerű megbontani a leeresztéshez? Gondolom, csak a rózsaszínű, alumíniumhoz való fagyálló jó hozzá. Visszatöltéskor van-e valami hókuszpókusz vele, vagy magától kilégtelenedik? Mire kell esetleg vigyáznom?
pssszt!
Akkor láncot venni ki fog?
Azért a láncot hagyd ki a Brigózással szerintem.....
Ti a motorjaitokat waxozzátok, fényesítitek stb...?
Az egészet befújom Brigéciol 2000-el "tetőtől talpig", aztán lágy vízzel leöblítem a mosóban, és olyan mintha a szalonból hoztam volna ki.
Még a gumik is.
pl van e megfelelő kék színű kárpitja és helyileg hol van vagy van-e emailje
Te, en wash n waxozok egy ideje, en semmi kulonbseget nem latok a pumpa es a spray kozott
Már írtam korábban, a szentendrei motorkárpitos srác nagyon szépen dolgozik, és olcsóbb mint a másik két (itt korábban többször preferált) cég.
Hmm. Asszem megint benézek hozzád. Ez felkeltette a kíváncsiságom :)
Én eddig a Motul Wash&Wax termékét használtam.
Nagyon jó! DE VIGYÁZAT! CSAK A SPRAY KISZERELÉS! A Pumpás egy nulla szemét.
De most a Német S100 puceváló konzerváló, uv álló, mittoménmilyen csodáját maszatolom - masszírozom a gépen.
Parádé a fénye.
http://www.wsteleshop.hu/terme...

Hihetetlen jó cucc! Bőven megéri az árát! Használom már pár éve,igaz ez előtt nem ilyen fujkálós volt,de az is kiváló anyag volt! Ez a mostani,meg egyenesen maga a csoda! Csak ráspiccölsz kicsit a felületre,aztán a rongyal amit adnak hozzá letörlöd! És ragyog mint a Salamon töke! Tényleg kb.10 perc alatt fényesre lehet pucccccolni a vasat!
Köszi, a cuccos megvan hozzá nekem is.
Én egy spec folyadékot használok és nagyon bevállt.
Show fénye lesz a puceválás után.
Azért köszönöm a jó szándékú ötletet.
WS Platinum a titok nyitja! Az újabb fajta kivitelű! Hihetetlen milyen könnyen lehet csillogóra vaxolni a vasat! Szinte percek alatt!
azt hittem akkor jött vissza a susogós brigád hogy "Főnök! Üzembentartóival nem megy?"
Visszatérve a magyar vevőkre.
Kb. 20 évvel ezelőtt, árultam egy 316-os BMW-t a fővárosi autópiacon.
Az értéke olyan 1.1 millió körül volt, én 950.000-ért árultam, mert el akartam adni.
Jöttek az emberek, susogós melegítőben, nézegették, tettek pár megjegyzést, majd továbbmentek.
Miközben elmentem WC-re, a haverom poénból átírta az árát 500.000 Ft.-ra.
Jöttek az emberek, susogós melegítőben,...........................majd továbbmentek.
Egy komoly érdeklődő nem volt.
Mikor észrevettem, hogy 500.000 Ft.-ért árulom, akkor jöttem rá, hogy mennyi a komoly vevő a piacon.
hali."1" lehet hogy sok az ára, de aki felhív 2 kérdése, mennyi az alja? úgyís engedek, normális határon belül. Ha kevesebbre teszem ki, akkor is alkudoznak. "2" az új dolgok ára+ a sportkipufi közel 200, akkor mennyit ér a moci? 300-400 között papír nélküli gyorsaságit dobálnak, ahogy írtátok: a Suzuki olcsó, jó, igénytelen, ez pont a Magyarnak való.türelmes vagyok. addig meg várom a köv. jó időt:)
AAAH! MÉG!
Ahányszor benézek a galériádba Maxxy, megállapítom hogy ez a bordó
nagyon jól néz ki!
Sokszor elbizonytalanodom , de ....Hétvégén megpucolom a gépet. Pedig nem koszos...Jön a Wax, a müanyagápoló, stb...Ragyogni fog a kicsike!
Ironed!

Ezzel az üléssel mi is a probléma bátya? Mert hogy már 3 szezont ültem rajta,oszt tökéletes! Hozzáteszem 15 pézé anyagostul,mindenestül! És utánam még jó párat csinált a csaj Banditokra!
Mit vakarózol koma?
Gyere aztán röhögünk mint rég!
Hurrá..
Mi is meló után megyünk, de ha tudok bemegyek szombaton.
Nem megyek, melózok.Van olyan cucc egyébként.
Hali, jössz holnap a pizzázásra? Ha igen akkor hozhatnál egyet abból a lábvédőből ha van még. Megkaptam az sms-t, de hétvégén feredni voltunk és most szombaton is nehézkes a bejutás.
Ez filmbe illik !
Nagyon jót nevettem, köszönöm!
Ma amúgy is jó kedvem van, hát még ha nyer ma este 1 góllal a Lazio!