Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyugodt szívvel tudom ajánlani, mindíg így csinálom!
GSX 1400-re kell neki...gondolom nem egyezik azzal.Hacsak nem rakja fel a komplett karbisort!
Amúgy próbáltad már az 1,2 boxert?
de pont az adja a legjobban meghamisithato erdmenyt, hogy kb viszonyszamokkal miket szorzol vissza. Ami tipusonkent kulonbozik. Csak az a valos teljseitmeny, ami a hatsokereken jelentkezik. Lasd 115 lovas boxerek kontra 98 loeros bandit. Barmikor odallok mellejuk gyorsulni es nyomatekrugalassagi menetre is, egy 20 kiloval nehezebb motorral.
Hacsak nem az új rendszámfelismerős számítógépes tolvajvadász stb. kamerával néznek. Nekem nemrég mondták meg 5000-ért, hogy lejárt a műszakim. Szirénázva jöttek utánam. Csodálkoztam, hogy 65 km/h-ért. Kidobta a gép a lejárt műszakit.
Kincset érnek majd nemsokára az ilyen null km-es gyári alaktrészek!

www.darazsgarazs.hu
nekem van itthon egy 0 km-es karbisorom tarcsiba, azon rajta van..
Mo-on virgonckodj, arra értettem...
zöldi!

Montenegró nagyon szép hely! Rengeteg látnivalóval.A kotori öböl és környéke,a Tara völgy,és a tengerpart tuti! Budva mozgalmas,olyan nagyjából,mint Siófok,viszont én Bár-ban szeretek megszállni,mert nyugisabb! Lefele Szerbián keresztül nyugodtan mehettek,a sebességre azért figyeljetek,sok helyen mérnek! Azárak nagyjából a horvát 60-70%-a.
Ironed!

Ad 1: kb.5 éve nem állított meg rendőr! Ad 2: Szerbiában meg akartak állítani csak nem álltam meg! Ad 3:Itt sem fogok,inkább visszafordulok,stb,stb! Ad 4: Ritkán kezdik el firtatni,hogy a motor ki van-e jelentve vagy sem! Legalábbis például autóval megállítás során még sosem nézték,hogy mi újság! Jogsi,forgalmi rendben oszt góóóóóóóóó!
Ezt a tankürítést kipróbálom..Ősszel amúgy is friss benyával akarom elrakni.

www.darazsgarazs.hu
Az általam beírt adat főtengelyre átszámított adat. Csak úgy van értelme összehasonlítani.
Így van, de ettől még a főtengelyem mérik a motor teljesítményét, mert az egzakt dolog, a hajtási veszteséget befolyásolhatják utólagos módosítások.
hiába no 800 köb az kicsi lesz, nem kő már annyi nekem egy 1.2 után :-D
főtengelyen kellene akkor, hogy hasonítsunk
A kútjel villogásra nem is reagálok.
Ha az elkezd villogni, még simán lehet vele menni 80-100 km-t.
Ha már a kis kocka is villog a kútjellel, akkor szoktam odafigyelni, hogy 20-30 km-en belül tankoljak.
Tolni még soha nem toltam!
De ennek semmi értelme. A kerékre adja át az erőt motor, a hajtási veszteségeket mindenki rákenheti a hajára (én lassan csak a fejbőrömre :D)
Keréken mérve, de átszámolva főtengelyen mért adatra. A névleges teljesítmény adatokat mindig a főtengelyen mérve adják meg. Erre van valamilyen átszámítás, hogy ha keréken mérsz, akkor az mennyi a főtengelyen. Ago számolta át, így a kapott érték összevethető a bömbivel
Urak, kitorpoltuk, hogy megis inkabb montenegro lesz a celpont jovore.
Barkitol tapasztalatot szivesen vennek. Utvonal/szallas/ latnivalok stb.
kereken?
a bimbi mindig fotengelyen adja meg
120.8 LE / 127.3 Nm
Én még soha nem tankoltam 16 liternél többet, ha elkezd villogni a kútjel, záros határidőn belül megyek a kútra. Az a 3-4 liter már nagyon az alja, nem szeretem kiszámítani. Toligálni meg azt a 260 kilós dögöt...
Ahogy írtad,nálam ez 5liter,de tényleg
Fotót tudnál mellékelni?
55.000-re gondoltam