Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet, de én házilag teszem föl szóval bikább lesz mint a gyári fülekkel amik nincsenek nekem!
Sokan mondják, hogy előbb-utóbb eltöri a segédvázat az ilyen egy helyen megfogatós..
Én most ilyen tartót akarok felrakni és erre két oldaldobozt! Valószínű hogy a másik tartót eladom talppal!
jav: segítENEK
Hátha segít ez a képek:
Köszönöm. Várom a képet az aljáról is.
Most nem vagyok otthon! Csütörtökön délután tudom leghamarabb! De itt a képen berajzoltam hogy azok a kis takarók alatt van egy-egy csavar ami fogja!
Ninics, privát üzi.
Az aljáról csinálnál nekem képet? Hogy van a tartóvasra rögzítve a lap?
Kösz
Erre úgy megy fel a 42-es, hogy a felső lapot leveszed, alatta a kis szürke valami ott marad, ahhoz hozzácsavarozod a 42-höz ingyér adott adapterlapot és kész. A givi platnit meg elteszed.
Van hozzá közvetlen kontaktod?
Tehát akkor erre a Givi tartóra nem jó a 42l es Moto-Detail csak a 44l Moto-detail topcase! Kár pedig most akciós a 42l es! Amúgy nekem Givi E360 as dobozom van hátul, amire 40l írnak és abba belefér a két szkafi bukó!
Nem passzolnak.
Ahogy már beígértem, ha lesz időm leméretezem a shad tartóvasat, aztán mindenki gyártathat magának, ha akar. A listaára 50 rongy, de nagyon éri meg a "szépséget".
Kraven, Bagelonak odaát van egy monokey platnija, 2 rugóért adja. Annak az aljával össze tudod hozni szerintem.
A bázismotornál (www.bazismotor.hu) lehet kapni mindkettőt. A'sszem még akciósak.
Egész pontosan milyen Givi tartóra megy fel a Shad platni? Merthogy én vettem egy Givi 511F jelű monorack tartóvasat és arra az istennek sem lehet felrakni a Shad platni (moto Detail 42-es koffer). Ekecskedni kell egy közdarabot.

A menetéről azért nem tudok beszámolni, mert amikor rájöttem, hogy a vagyonokért vett szettem egy kifújt tojást sem ér, úgy b@sztam a sarokba az egész pakkot, csak úgy fröccsent. Igazából még mindig bőszít az eset...

Ebben a hónapban valószínű megoldom, mert a tanktáska rongyolja a fényezést, a hátizsák meg nem igazán kényelmes a protektor-ingre. Ha sikreül, majd teszek fel képet.
ha már doboz...
felcsigázott a nagyobb doboz
Megtudjátok mondani, hogy a 42l-es Moto-detail doboz platnija jó a 44-es Moto-detail dobozhoz?
És hol lehetne 44-es után nézni?
nekem amúgy nem a bigmen által küldött bukócsövem van (most néztem meg), hanem a hátranyúlós. Akit érdekel: 06-20-5570455. Küldök képet róla.
A 44l literes MotoDetail tökéletesen rácuppan a GIVI-tartóra és platnira, ezt megerősítem (tegnap próbáltam).
Szia! Én ugyanennyiért vettem 1 hónapja pont ezen a fórumon, azért adom én is ennyiért :-) Fel se tettem a motorra - amit időközben vettem át - , mert ahogy írtam a hasidomot meg akarom hagyni rajta, azzal együtt pedig nem használható.
Nemtom mennyi az új ára, este feldobok egy képet róla és döntsetek megéri -e.
üdv!
Csak megerősíteni tudom zöldit. Ahogy látod nálam is fent vannak a platnik, van akinek tetszik van akinek nem, de én viszont többet járok cuccal, úgyhogy a franc fogja leszedni állandóan. A dobozaim 42l-esek, de top-casenek elfogadnék nagyobbat is.
Minden jót!
Kösz szépen az infót!
szívesen
Nos, nem. A 42L-es doboz platnija a SHAD-dal kompatibilis. Topcase-nek fel lehet tenni más tartóra, ennek viszontagságairól Kraven fog mesélni...
Ellenben a Moto-detail 44L-es doboz feltehető bármelyik kappa, givi, five stars MONOKEY tartóra.

Illetve van egy megoldás: Van egy tartórendszered a motoron. Azokra felcsavarozod a 42-es doboz adapterlapjait és meg van oodava a dolog. Szerény véleményem szerint nem túl szép úgy, de műszakilag nem lehet belekötni.
Köszi Bigmen!

Én sem erre gondoltam ennyiért, hanem olyanra aminek van még egy merevítő része a motor hátsó csavarjához!
Ezért szeretném megkukkantani és lepontosítani, hogy merre hány méter...

Üdv.: Tibi
Szia Steffi! Látom neked Moto-detail dobozod van oldalt! A segítséged szeretném kérni! Givi tartóra,platnira rámenne? Tudnál képet mutatni a platnijáról meg a doboz aljáról hogy lássam hogy milyen a felhogatása!
Előre is kösz!