Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy Korzikát már bejártam,sok píz,nagy élmény! Szicíliát én is csak tervezem,mondjuk jövőre,Korleonéba mennék meglátogatni keresztapámat!
Ironed!

Szicília k...va messzi van! Korzikán meg k....va sok kanyar van!
"kurvára nem vagyok rá kíváncsi!"

Na de tisztelt mikir! Ilyen csúnya szavakat használni!
mikir!

Én már a lánc olajozó rejtelmeinél tartottam utoljára! Nem vetted észre?
Szicília túratapasztalat is érdekelhet vagy Korzika, ha vki volt... volt vki errefelé?

Me rt álmodozni lehet...
Nézd Maxxy!
Az elmúlt 40 évben volt szerencsém megtapasztalni, hogy különböző ideológiák mögé bújva minden hatalomhoz jutott senkiházi csak a bőrömre (pénzemre) pályázik. És minél erőteljesebben hangoztatják az üres frázisaikat annál pofátlanabb módon húznak le, mára már a látszatra se ad senki.
A különböző oldalak vitájáról és az igazuk alátámasztását "igazoló" történelmi csúsztatásokról bárhol tájékozódhatok, itt kurvára nem vagyok rá kíváncsi!
uhm....kibírható
Volt vki MotoAvantura által szervezett túrákon? Jó, drága, de kíváncsi lennék a tényleges tapasztalatokra....
3-5 hetente
Ja....és tudós barátom megvizsgálta a hátsó lánc keréknél,mint mondta így kell megnézni,hogy milyen állapotban van a lánc kerék meg a lánc,nos nem talált benne hibát!

Kérésre 60-nál eladó lesz jó pénzért,mert utána még vagy 30-at elmegy valaki vele!
Milyen gyakran szoktál hazajárni amúgy?
No! Akkor beszélgessünk a lánc olajzó rejtelmeiről!
Nekem még mindig nincs és már 50 fölött vagyok a láncommal! Szerintem az Én Banditámra kombájn láncot tettek ma japcsik!
És eddig kétszer volt után állítás!
Srácok!
Nem látta valaki a Bandit fórumot? Pár hete ide tettem valahova, de most nem találom?
Na mindegy...csak lett volna pár apró "műszaki" tapasztalatom.