Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!

Eladásra került a mocim, és szerintem mostanság nem is lesz másik, de azért ha néha bekukkantok ide, remélem még megtűrtök.
Ha nem, akkor buckalakók vagytok!
Amugy hogy sikerült majd 1000 km-t menni pályán horvátból?
Honnan tudod hogy csendes, ha a széltől nem hallod?
Hű bakker, akkor inkább Siófok felől közelítünk Sopronhoz!
Dehogy!
Én is szeretem, ha csendes egy vas!
A szél meg hadd fújjon!
Szerintem meg nem.
Lehet mazochista vagyok, de én nem akarom kiküszöbölni, mint ahogy sisakbeszélőn sem akarok egy csendes sisakban motorozás közben beszélgetni az utasommal.
Szállást is kaptok, de olyankor a kutyának nem adunk vacsorát
Úgy látom formában vagy!



Egyébként én motorhang nélkül is lazán ellenék (persze értékelem ha valaminek szép a hangja, de ha egyáltalán nem lenne, az se zavarna).. gondolom ez már az űbergáz kategória
Jaaaaaaaaaaaaa...........
Ja, a Horvát hazaút király volt!
Szia Gege!

Úgy néz ki, hogy kb 2-3 hét múlva megyünk Sopronba!
Vigyázz szavadon foglak!
Dehogy gáz!
Írtam, mindenki a magáét tudja!
Aki drága bukót akar...csak nyugodtan.
Csak vannak akik mindenkit meg akarnak győzni arról, hogy mindenki olyat vegyen!
Na ez az uncsi.
Ez olyan macsós dolog mint lefejelni a sörpadot a talin részegen és utána kóvályogni a púppal a tankcsapda koncerten.
Nem attól lesz élvezetes a motorozás hogy zaj van... pláne nem a szélzajtól. Szóval ha ki lehet küszöbölni, miért kínozzuk magunk vele?
65-évesen is ciki befosni me nem halljuk a mamát.
Na látod, ezen nem izgulok.
A mi generációnk a 70-et sem fogja megérni.... sajnos.
Én a dobozos,zsinórost néztem. Luxuskivitel.
Természetesen megértem, hisz nem vagyunk egyformák, csak valahogy....ááááááááá, hogy írjam, hogy ne sértsek meg senkit?
Hát....akinek nem inge....
Uncsi számomra ez a csendes bukó, turbulencia, szélzaj stb...
Most motorozunk, vagy sírunk?
Na bakker, ezt kihagytam: füldugót sem használok soha!
Amúgy az M3 füldugó egy pár 120 Ft!
De ezt csak ritkán és alváshoz használom!
Szia Daty
Ha bármikor Győr környékén jártok, nézzetek be hozzám
Az a horvát hazaút nem volt rossz
a halláskárosodás nem 5 év múlva jelentkezik, amúgy meg hajrá :-)

Egyet hagy mondjak már, ne hogy az legyen a gáz vagy a normális ha vki jó minőségű bukóban nyomja, versenyeztek itt a 5 év alatt 50 ezret költöttem bukóra storykkal, másrészről meg felnicsíkra meg egyedi hűtőrácsra, turbós ülésekre, stb 2x annyit egurigáztok, na azt kellene inkább benyára költeni. (Akinek nem inge...)
Igazából nem 1x horvátból haza lesz gond hanem hosszú távu zajkárosodás.
Magyarán majd ha 80 évesen járókerettel kitántorog a budira 1,5 óra alatt a póló és térdvédő hiánya miatt kialakult izületi gondok okán és a mama utánaszól induláskor hogy vigyen papírt mert elfogyott az egész déllelőtt fog tartani egy menet a fajaszal a sok oda-visszaút okán.
Me nem hallja a mamát.