Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tedd fel az eladó holmik közé a avatarodnál
hogy ne egyenként nyaggassaunk
a nagy fej relatív
mégis mekkora?
Kellemetes hétvégét, jó gurulásokat! Rock 'n' roll! Hadd szóljon....
Miért adod el a sityakodat? Te már anélkül is motorozhatsz?
Igazából 1 HJC FG 15-ös sisakjom van jó bőrben, nagyon vigyáztam rá. 67 körül vettem, olyan 30-at szeretnék érte kapni. 1 éves.
Bőrruha nincs, csak Cordura.
Nekem van egy Sch S1Pro-m eladó. Új, nagyfejűek előnyben.
Mert a hangja nagyon tetszik ! A legtöbb esvéstől ezt hallottam .
Rajta leszek az ügyön, mert bár a srácot jól ismerem vagy 30 éve, a felesége családjának tizen valahány éve hordom a gombát az éttermükbe, de a telefon számát nem tudom .
Ha megvan, írok !
Verseny borruha olcson van?
Irjal nekem egy mailt, ott a cimem az adatlapon, osszehozom az embert a vevovel.
Mondjuk szerintem agyon akarja majd utni magat a gsx1400 utan azon a szuk kapagepen, dehat a pap es a papne viszonya allando ;-)
Nolan 104-es van?
Még valami. Van pár eladó motoros cuccom. Nadrág, sisak, női is, férfi is. Kabátok, mind jó állapotú.
Sziasztok!
Bocs az offért, de kérdésem lenne. Otthon van valaki a külföldről behozott autók forgalombahelyezési kölcségeiben?
Áh................csak van egy múszerfalpanelem egy lezúzott gépről.

De ha akar valaki ó kis nakedet venni drágán tudok egyet.
Szia!

Nem tudom mennyiért mennek most reális árban. Csak ezt nézte ezért érdeklődtem hátha valaki ismeri netán fórumosé a motor stb....Azért is írtam hogy ha valakinek van eladó azt továbbítom felé és majd megdumálják a részleteket.
Nepper!
Nekem van egy sv müszerfalpanelem amiben garantáltan 14e km van. .5 perc alatt beteszem bármibe. amit mutatsz és sv.
Első tulaj, és azt hiszem 6ezer km mondott .Busz sofőr, nincs ideje motorozni, ha megy is csak nyugdíjas tempóban .
Igazából a feleségének ajánlottam a Banditomat, mert 400-as Kawája van, és legalább 80kg felett van a csaj, a srác meg talán 60 .
Aztán mondta hogy ment egy 96-os 1200-es Bandittal, és mekkora király, meg visszaváltani se kell . Én meg mondtam az enyém annál is jobb már .
Ez árban igen karcsú.
Mennyi van az SV-ben?
Mert tudok egy embert, aki azt akar venni, de CSAK nagyon kevés kilométerrel és tulajjal.
Szerintem el van dugulva az alapjárati rendszer.
Mikor 10-15 éve veteránoztunk, állandóan a "nyulas kordélyokat" vizslattunk, hogy melyikben van értékes kerék! Volt aki nem tudta hogy BMW kereken gördül a "gép"!
Igen, a talicskához is kell a védőfelszerelés, ha részt veszel a forgalomban . Szerintem .
Romet kerekek . Legalább is aki adta, azt mondta .Bár volt aki kötötte az ebet a karóhoz, hogy ezek ebadta-babetta kerekek .
És a minősített sisakban nem lesz minősíthetetlen a viselkedésem se ?
Ìgy hasít a talicska, hogy bukó kell hozzá?
Vagy kordélyhoz kell viselni? Abban pancsi kerekek vannak?