Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké, segítek ! Beszív-kifúj, beszív-kifúj .És ezt ismételgesd !
Ez eu semennyi, mert itt még nem pofázhatott bele semmibe az eu .A kgb annál inkább .
Ha minősített sisakban rókázok, az meg eu-hányás...
En meg nem akarok venni csak levegot.
Nagyon állat!...tényleg ...amúgy eu hányas?
Jajj, jöttök itt az ilyen- olyan márkás sisakjaitokkal !
Tessék itt az én eredeti, üvegszálas,levehető ajtós,panorámás,fény visszaverős prizmával ellátott sisakom úgyis mindent visz :
Nem párásodik, és szabadon választható, hogy a sült elöl, vagy hátul legyen .Attól függ, honnét süt a nap .
Nekem van!
Igaz, hogy nem ilyen jó árban, és több mint dupla ennyi kilométerrel, de nagyon jó állapotban.
A kilométert egy részét úgy toltam bele, mert nagyon vigyáztam rá, a maradékot meg sztenderen pörgettem bele, nehogy valaki azt mondja, hogy visszapörgettem az órát.
Vannak fanatikusok (mint én is) ezt meg értened.. :-) Majd 40% kedvezménnyel vehetnék Nolant, vagy Subit vagy X-Lite-ot, még sem teszem, mert nekem csak Shoei... De ha vásárolsz, tényleg olyat vegyél, amiben jól érzed magad és árban is elérhető..
ááááá.... leestem a székről... :-)
Írtam hogy irányár .
Én mindig egyel feljebb lévő árkategóriásokat kezdek nézni, mint amennyi a pénzem, mert sok minden történhet közben .Vagy az eladó enged az árból annyit, hogy meg tudom venni, vagy ha már ott vagyok, és megfog a gép, akkor én facsarok mégegyet a zsebemen .
A fene egye meg hogy mért nem sv1000-est akar, akinek én venném meg a motorját ! Rövidre lehetne zárni ezt a kört .
Köszi az ajánlatot elküldöm neki de azt hiszem hogy kb 700 körül van a max amit a motorra akar vételárként fordítani......
Érdekes dolog ez a motor eladás-vétel . Van egy hírdető, aki el akarná adni a motorját, mert más tipust akar venni .Én megvenném a motorját, de előbb nekem is el kell adnom az enyémet . És van egy srác, aki megvenné az enyémet, de előbb el kellene adni az ő SV 1000-jét .
Enyém eladó, de csupasz kivitel .Viszont van az enyémen is egy kis félidom bubis plexivel .Meg még van rajt jó pár apróság plusszban .
Ja, és az enyémen még nincs ilyen hátul a láncfeszítő .
Abszolút költségmentes, az olajban is van vagy 1300 km csak .A hirdetésben szereplő ár, irányár .Ha érdekelné .
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1200_bandit_suzuk
i_bandit_1200_k5-7081489
Sziasztok! Segítségeteket kérem, van egy 400-as banditom és nem indul. A tünet: inditózok inditózok pöffen kettőt, de nem kapja el, majd megint inditózok pöffen kettőt, és ismét nem kapja el. Benzin van, benzinesek a gyertyák ha inditózok, szikra van. Most hoztam el a szerelőtől, kicserélte a fél blokkot, de ez a hiba megmaradt. És nem is ajánlom a szerelőt senkinek. Ha valakinek lenne tippje merre induljak el, vagy találkozott hasonló hibával annak megköszönném ha írna nekem.
Sziasztok Banditák!

Egy kedves ismerősöm Banditot szeretne venni, esetleg valakinek itt a fórumról nem eladó a gépe? 1200S modelt nézegeti.
Talált egyet jó árban esetleg valaki nem tud róla valami
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1200_s_bandit-7089
616

Előre is köszi!
Ezek szerint berúgáshoz az N90 a nyerő, azon lecsapódás ellen biztosítható az állrész
Eslküszöm, most már egyszer a klasszikus jelentésében is kipróbálom a "sisakban berúgást" Az input-tal nincs is gond, de az outputnál azok nyernek, akiknek felhajtható... Már ha van rá idő... És a Schubisoknál a legrosszabb pillanatban visszacsapódik...
Semmi baj, úgy sem a 16 E.Ft-osból vennék tízet, az drága, én a 2.500 Ft-osra gondoltam!
A színt eltaláltad!
Fekete vagy fehér, vagy fekete-fehér, de legrosszabb esetben fehér-fekete!

Amúgy semmi gond, értem amiket írsz, csak poénkodok.
Vagy legalábbis próbálok.

De az nem poénkodás, hogy legközelebb nem óhajtok kiadni még 50.000 Ft-ot sem bukóért.
Még akkor sem, ha csendes, könnyű, nem párásodik.....és még sorolhatnám.
10x a nulla lemaradt bazz.


Nem lesz az túl drága 1x16000 és akkor 160-ezres kitudjamilyen replika árát feccölted bele.
Valami 25e-res limited van ha jól tévedek.

Amúgy igények kérdése.Neked annyi hogy sisak legyen mert a rendőrök mebaxnak érte és lehetőleg fekete vagy fekete-fehér.

Nekem meg az hogy könnyű legyen.(a fejem kib..tt nehéz a bele szorult lé miatt)
Köszi, már hívtam őket, eltetettem a legolcsóbból 10 db-ot!
Nyáron csak és kizárólag a HJC nyitottjában nyomom.
A lidl akcióban lévő sisakot nem várod meg?