Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha tudnék a 104-ről valamit, akkor arról írtam volna, nem az ámbráscetről...
Naracs színűben úgy nézek ki mint egy elcseszett horgászúszó.
Ne távolodjunk el a valódi kérdéstöl! N104?
Ha erre kaptam választ, utána dumálhattok a fej-tök méretröl, meg más márkákról, meg hullahop karika-csattokról...
Túl sokat nem vesztek, egyet úgyis viszek rendelésre, legfeljebb elötte kiprobálom élesbe. Persze nem a törésttesztet szeretném szimulálni...
Mióta megmutatták mit kell csinálni a piros húzókával megszoktam a dupla D-t.
Nem hiányzik a ricnis csatt.
Há' egyben a nyakával, ergo olyan átmérőjű, mint a teste...
István ne keverd a kettőt, a multitech-nek valóban 3 csillag, de a Qwest hibátlan... Qwest
Annak van feje?
Lötyögött az M-es? Te jó ég! Vannak strucc génjeid is? Az én fejemre az XL-es se minden gyártmányban jó... Ámbár, lehet, hogy az én genetikai kódomban lelhető fel némi ámbráscet DNS...
Brand new, new old stock (NOS).


Gyakorlatilag új,boltban valahogy visszamaradt késlet.Esetleg magánszemélynél kallódó gyakorlatilag új cucc.

Ebay-en felbukkannak ilyen kövületek olcsón.
Mindig ilyen rébuszokba beszél-ír, sokszor én sem értem a felét sem...
Qwest-et talán én is néztem, vagy melyiket, de aztán felhivták a figyelmem , hogy gyengén muzsikált a törésteszten...
multitech
Mint korábban említettem a Dupla D gyürü visszatart...
Mi az a :NOS -os shoei ?
A QWesten nálam rosszul volt beállítva a plexi ,tényleg zajos volt,beállítottam,most csendesebb mint a volt C3-asom.A Multitech tényleg zajos azzal nem lehet mit csinálni,illetve talán,ha megveszed alulra a zajcsökkentőt,de sokat az sem ér...
Én lőnék valami NOS -os shoei flip-upot.
Volt rajtam egy Multitec egy 30 kilométert, borzasztó tempót lehet menni vele, semmi csavarás, emelés, sibálás. Viszont büntet, annyira zajos a schubihoz képest.
Tavaly belelkesültem, akartam venni egy questet, még jó hogy elolvastam a vásárlói visszajelzéseket a louis oldalán, ahol a fele a brigádnaka a zajt szidja...
Nem, nem füldugózom, illetve csak ha zenét hallgatok
Az N103-at én is felpróbáltam a louisban, annak a napszemcsije az orrnyergemre vert és az XL (mert fejmérettel szépen megáldott a mindenható) lötyögött a fejemen, míg az N90 ugyanebből a méretből pont jó.
Használsz füldugót az N90-hez?

Nem tudom, próbáltam vagy a 103-ast vagy a 104-et már a Louis-ban, de M-es fejemen lötyögött az M-es méret, a S meg max zsinagógába lenne jó.

Lehet még gyúrnom kell arcra?!
Én is kíváncsi lennék rá... N90-et nyúzok szeptember óta, az számomra kifogástalan.
Nolan N104-röl valaki valamit?
Üdv!
Nem Banditom van, de az én ülésem is gyári, és ez már annyit sem ér, mint amit írtál
Az említett "helyi csaj" vállal GS-re is ilyesmit? Ha igen, szeretném elkérni az elérhetőségét.
az apriliás megrendelés akkor nem indult el? nem vagy sáros sehol miattam?
A legtöbb olcsó kamera két dolog miatt bukik motoron.

Az egyik a hang.A másik az a fény-árnyék átmenetnél nagyon lassan vált és ha fényes területre érsz ott jó de árnyékban szart se látsz vagy fordítva.

Viszont a használt gopro 960-asok 20-30e közti áron mennek az 1080-asok meg 40-50e az ebay-en.

Ezért valószínű kivárom a telet.
Karaj!
Mint írom: OCCCCCÓÓÓÓÓBB :-)))
Én örülnék a legjobban ha lenne nekem is ilyen holmim....
http://www.bluechip.hu/termek/... - de ugye 117.000ft kicsit sok....


Egy ideje már sóvárgok egy outdoor kamerára, de sajnálom rá a 40-50.000-ret. Vannak már olcsóbbak is, de sajnos kínai kütyük....4-5-6 hetes szállítással (ami nem is biztos hogy megjön)

Van egy kis "kém" kamerám, ami jobb képet csinál - de 1,5-2 óra múlva kész az akku.....

Ami ebbe van meg simán bír 3-4-et, és ha kell akár menet közben is lehet tölteni.


Ami konzolt, kamerát szoktak használni, az 150.000-nél indul....
Tehát ez az falusi model:-))))



Kukkantsd meg ezt - ha van időd...
http://www.akmt.hu/videok/2013...
3. nap......

Ott a kézi kamerát használta a mögöttem/előttem haladó....
Természetesen sokkal szebb a kép, de az a kamerám nem is 6000-be került:-))))