Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csatlakoznék az előttem szólókhoz!
Én nem hogy 100.000 Ft-ot, hanem még 50.000 Ft-ot sem vagyok hajlandó kiadni a következő bukómra.
A mostani AGV Longway 57.000 Ft volt, már azt is bánom, hogy ebbe beleszaladtam.

Most lehet kezdeni a fikázást.........."Ha neked ennyit ér a fejed" stb.....de akkor sem adok egy vagyont egy bukóért.
Nekem meg MTR van 27e -ért, semmi bajom vele. Belső napszemüveges, zárt, matt fekete.
Nitro bukók kényelme már nekem is feltűnt.
Biztos velem van a baj, de nekem a 25ezer Ft-os Nitro bukó tökéletesen bevált. Nagyon könnyű, kényelmes, olcsó. Már két szezont kiszolgált. Én sosem fogok egy kilót vagy többet adni egy bukóért
1000+-100g.

Közepes.Nem a legcsendesenbb de nem is egy zajláda.160-felett meg mindegy.
Pályán ha feltévedek évente 1x akkor füldugó.Amúgy birom.
Gondolom vagy 800 gr.
Zaj milyen?
Rs2 mi?
Audi?
Octavia?
Amúgy az RS-2 nekem nagyon bejött.Sose kell más szerintem.
Az jó árban van,megéri a pénzt érte.
Valami bővebbet valaki?
Az jó árban van
Oké,így már vili.
Akkor már az N86-ról is mondhatnátok valamit, én azt néztem ki.
Laci barátom pont azt akarja kiváltani a N104-el, mert kihámlott a bélése, lehámlott a napszemcsi fólia, meg a másik pleko foliája is.Korábban mondta hogy nagy csalódás volt neki...
M-es lesz a mérete elvileg neki is...
Istvan koma, a schubert r1 250eur Lujzinal, en nem agyalnek
Ugy ertem hanyas meret?
Hanyas, en is szeretnem ;-)
New Old Stock. Tultarolt uj cucc olcson. A shoei sosem polikarbonat, annal nem szamit par ev polcon kuksolas.
N104-esről nincs tapasztalatom viszont ha már felnyithatós sisakot keresel akkor érdemes erre a sisakra is rátekinteni. Egy haverom a 2-es szériát használja és nagyon meg van elégedve vele.
Ne félj a D gyűrűs csattól, nekem kb 2-3 szor kellett átgondolom, hogy is megy, aztán mint a karikacsapás...
Daty hidd el, nem azon múlik, én kopasz vagyok...
Ha neki vannak strucc génjei, én mit szóljak?
2 hónapot vártam az XS-es AGV Longway-emre!
Igaz, mindíg 3mm-es hajat viselek, télen, nyáron!