Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az ötlet szokás szerint jó, de a képminőség, az elég, khm,
c64 szintű...
Ha occsóbb verzió kell valakinek:-))) Mert azért egy ilyen kamera nem occó - hát még a konzol hozzá......
Bár lehet bérelni:-))))


Ez viszont 6000-ből megvan:-)))
http://www.akmt.hu/sufnituning...
Sokáig dolgozol még mindig:-((

Ember! Néha pihenj már:-)))))
Én meg csak várok:-)))
Bocs, a freemail-edre! :-D
Szia. Írtam a citromail-ra. Várom a választ. Jó lenne. :-)
Megrendeljem a Biker World-ön vagy elég itt?
Kell mindegyik!
A kettőötvenessel gáz van (+1-2 nappal megnöveli a rendelési időt) a 2,75-2,80 azonnal elérhető kint.. Ár: 2600/db..
Szia. 29mm es szelephézagoló korongot tudsz küldeni?
2,85; 2,70; 2,50 vastagságban kellene 1-1 darab.
Azaz össz 3 darab.
Előre is köszi!
Ilyenre van felfogatva a kamera. De nagyon sok a macera vele, szerintem nem ér annyit.
Így csinálja mi? Na ne viccelj már!
http://youtu.be/8TL8pSFd-hQ
Giro cam rogzites.A kepek kozt latszik. Amit szotyi belinkelt.Picasa album asszem.
szépen meg fogta 4 percnél .. de én úgy látom itt nem a motor dől hanem a az ember feje a kamerával
allat!
ez mifele kamerarogzites, hogy vizszintes marad a horizont?
kozben megneztem volna egy Kiki&bandit videot alatta, d ugy, hogy be van kapcsolva a hang a sisalban ;-);-);-)
...és ha már szétszedtem, inkább raknék bele új gyűrűket.
Szétszedtem, gumigyűrűk ki, belső lerakódások kitisztítása. Utána dugattyúk finom polírpasztával történő eltakarítása. "zöldi-től rendelném a javító szettet, meg jön, bele rakom, utána szilikon zsírral dugattyúk bele, betétek, légtelenítés és használat..
ok, és csináltál vele valamit..? :-) Info: lucifer0820@freemail.hu
Pontosítok. Az egyik külső és belsőgumigyűrűn korábbi csavarhúzó feszegetés nyoma látható. Ezen kívűl ki voltak száradva a dugattyúk és már nem volt meg a kellő rugalmassága a gyűrűknek sem. Ergó, enyhe pedál lenyomáskor rajta maradt a fékbetét, és visított iszonyatos módon.
Ui. mit jelent, hogy elfosták magukat a gumigyűrűk..? Szétszedted, megnézted, próbáltad rendbe rakni..?
köszönöm, de nincs szükségem másik dobozra, azért adom el ezt is.
Adnék érte cserébe egy szép állapotú 35 literest givit, meg ráköhögök egy tizest.
Ja, megvan mindkét kulcsa, az ára pedig 38 papír.
Az új ha jól látom 55.
Ha valakit érdekel egy szinte új állapotú GIVI V46-os doboz, ne tartsa maghában. Most tavasszal lett véve, szinte karcmentes.