Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi.Elmentve.
Az utak viszont "változatosak", arra azért számítsatok!
Akkor oké,köszi a választ.
2010-ben északról délre bebarangoltam harmadmagammal egész Albániát, egy olyan kocsival aminek nem lehetett bezárni a csomagtartóját és végig "vadkempingeztük" amerre csak jártunk. Akivel találkoztunk azok mind rendesek voltak. A kocsit se bántották, pedig volt hogy egy egész napra leparkolva hagytuk minden cuccunkkal amikor elmentük hegyet mászni vagy mintát gyűjteni (tulajdonképpen minden nap). Szerintem tök biztonságos és barátságos is az az ország.. Ha itthon nem is tudja mindenki, de ott még emlékeznek arra hogy volt magyar királynéjuk is...
Sziasztok..Érdeklődnék,hogy Albánia mennyir e biztonságos?Az emberek barátságosak?A cuccokra nagyon vigyázni kell?
Ha két nap, akkor szerintem belefér még a Durmitor is, Kotornál meg ki ne hagyja a Lovcent!
Akkor már inkább csinálnék egy kartonfényképet a motorról és nem kéne zötyögnöm futóval.
Vidd végig futón a motort, a látványosságoknál meg szedd le és pózolj vele
Valahol le kell tennem a kocsit és az utánfutót 2 napra.
Mostar,de a kotori öbölben aludnék egyet és goooo a Tara kanyon.
Késői gyerkkoromat élem.
18-34-ig nyugdíjban voltam.Gyakorlatilag sehova nem mentem.
Öreg vagy már Időd lett volna rá (még ha nem is motorral)
Hogy a búbánatba lettem volna?
Mostarban voltál már? Az oda kb egy 100-as
akela34@freemail.hu
Ja.KB a környéke.

És nagyom műmájer megoldással.
Tehát makarskai bázissal?
Akkor egy értelmesebb téma.
Makarska-Kotori öböl-Makarska útvonal a parton azt vágom de a környékén 1 vagy 2 nap csillagtúrába mi fér bele?
Szerintem a többség már ismeri (kiismerte) annyira Tasit, hogy a helyén tudja kezelni a süketeléseit, viszont most már tényleg túlzás ez az egész, mert már egyrészt több időt szánsz rá, mint amennyit az megér, másrészt esetenként kezdesz szoros versenyben lenni vele a tahósági versenyben, már ami a konfliktuskezelést és a megnyilvánulásokat illeti.. Jobban járna mindenki ha szépen elsikkadna ez a történet. Épp elég "reklám" van már neki a topicban ha beírjuk a keresőbe a nevét.. szerintem ez már elegendő elégtétel


Jah, és szerintem az életben nem lesz Banditom csak hogy stílszerű legyek
ajonas74!

Rosszul látod! Egyszerűen idegesítő ez a tökfej itt a Banditos fórumon! Egyfolytában fikázza a Banditot,de mégis itt ugat mindenbe bele!
Persze tényleg igaz,hogy egyszerűen nem kell neki válaszolni,aztán majd magától lekopik innen!
Azért megéri mindenki a pénzét, mert már a direkt bosszantás megy.... Gyerekek... Ne már... Peace!
a GyP -és véleményét megint egy két ilető le ugatta http://www.mfor.hu/cikkek/Tova...

azt veszem észre , hogy kezd itt ki alakulni egy kemény mag akinek bármit lehet bárkit ki üldözhetnek és le ugathatnak

mert ök mindent jobban tudnak ..........és úgy gondolják ha nem velük egy követ fuj az ember ... az már nem is igaz
gumitól - a plexiig
azt gondolják ha a másikat le ugatják vagy ki üldözik már nekük van igazuk

hát legyen igazuk

a vízes banditott nem fikáztam nagyon jó motornak tartom ott lejebb ezt írtam

Sőt a suzuki switftnél ma csak a toyota jobb ár érték arányu autó és ti mégis fikázátok folyamatosan

egy gondolat a a gsf 1200 blokkja és a rá került vízes köpeny .. nézd meg a két blokk rögen rajzát furat /löket vezérlés stb stb mi köze egymáshoz .................. a lapkás meg oldás meg öregebb mint a bandit maga

bandit szerelés ! mivel magyarországon minden második motor Suzuki és mivel a banditok öregednek és kopnak így az általam javitott motorok közel fele 250- 1250 ig bandit ............ és van elég munkám nem kell félteni a Gyp -ést

és mivel marat itt jocskán normális nem kötekedő forumozo a továbbiakban .......... sok baleset menteset