Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a 250-es a forumhírek alapján nem egy gazdaságos vas, 7-8L..ha jól hazudok...persze csiklófüggő
Nem túlmisztifikálás.
Jól esik a szupersport motor komplett geometriája.
Látszik hogy aki ezt csinálta tényleg értett a hangolásához.
Csak ennyi az egész.Nem csak egy-egy dolog jó hanem úgy az egész.
Kezdve a blokkal és befejezve a fékekkel.
Én ezt a komplett összhangot csípem.
rakj egy ásványvizes palackba benyát, azt menj és megtudod, utána már tudod figyelni....
Èn meg élvezem hogy valami nincs túlmisztifikálva, hanem olyan "hétköznapi" ami nem tökéletes. Jó fékjeim nekem is vannak radiális főfékhengerrel, fémfékcsővel 6 dugós nagy tárcsás AP racinges ..., de 260 kg -hoz elkél...
Ebből is lehetne jobbat csinálni, de akkor az már nem egy klasszikus cucc lenne...Erre szoktam felhozni példának az SR 500-at, mikor mondjuk 150 -nél pályán sávot váltasz és egy pár méterig a olyan szimósan megcsavarodik alattad a váz az elsö kerék már másik sávban a hátsó meg a előzőben fut "egyenesen". Először befigyel a sportszelet, de utána rájössz hogy honnan hova jutott a motorizáció. Ez után visszaülve az 1.4-re nem szoktam panaszkodni...
Köszi :mondjuk egy kicsit konkrétabb válaszra gondoltam,mert nekem olyan 150 kmre volt elég és hogy az reális vagy nem.
Hál' istennek a nemzetközivel felhagytam (ezért jöttem ki németbe), ergo a kamionban alvással is. Itt már napi tőrák vannak, és hétvégén nincs meló. Így olyan, mintha bármi mást csinálnék. De egyben igazad van: az élet egy szaros szendvics... minden napra egy harapás...
Na igen...pont ez a kettő ami hiányzik itthon..
István ne is mondd, sokszor elgondolkodom, hogy megéri-e ez az egész hajcihő, hogy kint élek. Ami kint tart, az a létbiztonság leginkább, meg a pozitívabb jövő. Különben már rég hazamentem volna.
Sofőr vagy?.... ....háááát nekem sem nagyon marad más, a hiány meg nem véletlen....ez egy szemét élet....csak lúzernek való,.....aki ezt az életet sikeresnek nevezi az madár....nem nagyon lehet annyit fizetni, hogy ezt sikernek könyvelhetné el bárki is...
Nincs félnivalóm, Európa-szerte sofőrhiány van
Nekem egy hazaút nem igen áll meg 30 rongy alatt üzemanyagban pályadíjban... Nem is ugrálom minden hétvégén... arról nem is beszélve hogy egy 10 éves 1.6 ford biztosítása sem fér bele az évi 600€-ba úgy hogy pár hónap alatt sikerült elfogadtatnom 17 balesetmentes évet, különben 1200 -röl kezdtük volna licitet...
Volt olyan aki hetente járt haza, de az mindig vitt két utast akik kvázi fedezték benzinköltségét jó esetben...
Hát, nem lehet benne a német rendszám miatt... Pedig nem bánnám...
Írod az ellenpropagandát?...félsz a konkurenciától...
Ezt írtam én is kicsit lentebb, nincs jobb ötletem nekem se.
Ez pontosan így van. Mindenki csak a fizetést látja, és azt hiszi, olyan ez, mintha otthon kapná... Minden, ami szolgáltatás, az itt horror. Én nem szeretném megtudni, mennyi a fűtésszerelés...
Én kifejezett élvezem a merev váz,jó futómű,kellemes fék kombót.
csináltasd meg itthon, azt vidd ki, majd rakd fel....ez a leggazdaságosabb ebben a sztoriban...
Hát............mindíg azt mondtam hogy ha a kinti bérezést nézed az sok.
De nem csak neked.
Itt felejtik el a számolgatást azok akik el vannak ájulva hogy há kérem a kinti bér az 500e forint.
Csak az valahogy nem jön szóba hogy 12 rugó egy gumizás.

Kivácsi lennék mennyi egy fűtésszerelés vagy egy festés ára?
"biztos gyönge a motorom"
Meee nincs benne púder kommandóóó...

Nem nagyzolás -képpen (akkor is tudom hogy annak hat) de a bandit parányi kezes jószág a zselékockám mellett. Még a Banditon szinte minden gumi jól viselkedik, meg a zselékockához képest sportfutóműve van, addig az 1400 nyeklik-nyaklik, hintázik, kúszik, de ezért szeretem, mert nem olyan tökéletesen szintetikus mint egy b-king példának okáért...
Meg is értem, épp ezért nem adom el. Egyszerű ez, mint a faék...
ok, friss az egész szerelés, egy része még most is folyamatban van...

én annyira nem vágom ezt a hőteljesítmény mérő szabályozást, de vmit szerelnek a radiátorokra...a többi csere/ablak/külső szigetelés evidens és látható számomra is..
Ilyen a híres "kinti életmód" (hogy idézzek)
Ne kérd ki Magadnak...nincs miért...a szitu egyértelmű, ahol most használod és vizsgáztatod a gépet ott ez tilos?...igen.....nálunk nem tilos?...még nem....ezért felénk még eladható.....viszont be kell érned azzal az árral amit itt ér ez a guma....10-12 körül lehet elviselhető használt gumát kapni itthon....ehhez számold hozzá a megjavítást és postát vagy bármi mást és annyi az ára.....nem mondom, hogy át akarnál verni bárkit is mert ez nem lenne igaz ghisz leírtad, hogy mi a gond....csak az árképzést kell megértened...
Bassz..............legutóbb egy ezrest kért el a gumis tőlem.
Hátsóért.
Holnap dolgozok, de kedden ha lesz időm, megqkkolom, merre is van pontosan!