Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lecsavarhatod, de a házban van egy központi mérés, onnan megy az elszámolás, csökkent a fűtésdíj, de h, ne fuck ki a szomszéddal, valami elosztás alapján fizetned kell...mert akkor a középső lecsavarná a szélsők meg fűtik az övét is...
István elhiszem én neked, de nálam nem csúszkál (biztos gyönge a motorom ), PR2 után semmi hátrányt nem érzek.
"szabályozható hőteljesítmény mérőket"
Az mi? Te szabályzod hogy mennyit mérjen? Olyan nekem is kell! Be lehet állítani 0-át is? Akkor nem kell fizetni semmit?
Itt nem adnak kölcsön gumit Meg csak újat forgalmaznak
Zoli az már 60 euró, fél gumiár, úgyhogy az erdő királya van (faking). Meg nincs is kitől kérni, úgyhogy mindegy is.
Egy szerelés itt kb 40€....
a radiátorokra szerelnek szabályozható hőteljesítmény mérőket, de a a lakásba nem lesz önálló más mérő...
Ez is igaz.
Sanyi ezt kikérem magamnak, senkit se óhajtok átverni.Ha azt akarnám, megcsináltattam volna, és szó nélkül eladom. Nem kell megvennie senkinek, nem tartok pisztolyt senki fejéhez. Hogy mennyit szeretnék kapni érte, az az én bajom, mert nem veszik meg és kész. Ennyi...
Minek?
Kérje arra a két órára felnistől!
Akkor bocsánatot kérek, a fotók lehetnek régiek!
És az egyedi fűtésmérő is benne van?
Én vizsgára kölcsönkérnék valakitől egyet és csak két szerelést buksz.
fullos, ablakot cseréltek, szigeteltek,
Zoli valszeg az lesz. Most vennem kell egy újat, mert műszakis a motor. Ezt meg szépen hazaviszem megcsináltatni (mert itt ember be nem vállalja), aztán ez lesz a következő gumim.
Sok 10 e km-t mentem Z6-al az 1.4-en... addig jó volt még mást ki nem próbáltam. Az M3 -at élveztem Metz-töl, de 5-6 alatt elfogyott... A minap említett Pilot road meg a Pilot Power tavaly nagyon kellemesen viselkedett. Sokat súlyt minket az eső a túrákon, nehéz a motorom, felpakolva meg utassal főleg, többiek meg szólóban...Nekem sokat kell gépészkedni hogy a többiek nem doboljanak az ujjaikkal a markolaton... Z6 sokat csúszkált alattam. A futásteljesítményt már nem igen érdekel, csak hogy az éves kb 3000 km-es túrát kibírja... következő évbe már úgysem indulok el vele, azzal mindig valaki más jár jól...
Mivel kint kuka így nálunk ez már az erősen használt állapot egy lukkal a közepén... ....ne akard a kinti életmóddal itthon átverni a lúzer magyart...ha kinti vagy akkor dobd ki, ha el akarod adni itthon akkor az itthoni áron tedd...
Hát ezt nem igen értem.

Röntgeszemük van kinn a yardoknak?

Meggombázod,megnézed hogy tart e víz alatt,mész egy kört ujra megnézed.
Ha jó elhasználod és annyi.

Ha nem szólsz senkinek a büdös életbe nem tudják meg kinn a rendőrök.És én se szólok nekik.

mindenki boldog lesz.
Még annyit viszonyítás képpen.
Előző Z6-omat hátra zsír újonnan 2 éves DOT számmal 21.500 Ft-ért vettem Miskolcon.
Nem feltétlen üzletelés lesz. Ha tényleg ennyiért menne csak el, akkor gyanítom, megmarad
"Itthon ez már nagyon használt". 96 km-rel?
Oké, jó üzletelést neked!
Írtam: hőszigetelt kívülről, (100 mm Nikecell vagy hasonló) műanyag nyílászárók, egyedi fűtésmérővel felszerelt.
Ha a googlemaps a jelenlegi állapotot mutatja, akkor az még nem fullos.
Persze lehet hogy régiek a képek!
Semmi harag, miért lenne? Megértem a szempontjaidat, és meg is értem. Ám nekem is vannak.
Bármilyen gumi jó hátra utcára...eddig egy halom volt, mindenféle és ha megcsúszott mi van?...semmi, megyünk tovább oszt jó napot......csak hát ez egy Z6 ami alapból ár alatti ha nem párban van (igaz akkor is) és hát nem, új még ha csak pár száz km-es is....itthon ez már nagyon használt (kint meg kuka ahogy írod)...tehát ezért bármennyi pénz talált pénz....