Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
A 35.600 drága a te 32-es új áradhoz!4
Ha te javíttatod, mindenképpen csak gombával engedd csinálni.
Tudod a rizikó az ott van, hogy ha ez a szög szálat is szakított, akkor kuka, még akkor is ha gombázzák.
De ez csak akkor derül ki, ha megcsinálták, és ki is próbáltad!
Azt mondod, 35.600-ért láttad, és a 32 drága? 32 az új ára kb. arra írtam.
A 10 000 az nagyon kevés,ne viccelj.
Akkor ott drága!
Oké, annyiért jöhet!
Ha jól láttam az R17-en 35.600 Ft.
újan 32 e
10.000
Az az igazság, hogy nem is tudom, mennyi egy ilyen újban!
A kérdés az persze, hogy mi a reális ár. Mert egyrészt vadonatúj, a másik oldala meg, hogy javított lesz...
Kb. "félidős" hátul a gumim, de egy reális árért betartalékolnám magamnak!
Nem tudom, mert nem akarok pofátlan se lenni, de fillérekért se adom. Ezért mondtam, hogy kinek mit ér meg.
Jaaaaa, heti akart lenni.
Írnál egy irányárat?
"A gumi 2013. 12-ik havi gyártású..."

Előre gyártott gumi?
Jó de színes legyen az a gumicsík!
Nekem elől a Metzeler Z6 18.000 km-t ment az 1250-es GSF S-en.
Ennek több oka is van: 1. tilos 2. most viszem műszakira 3. balfasz vagyok mindennemű szereléshez. Viszont a két szélére ragasztok fél-fél centi gumicsíkot, és kész is neked a 190-es
190-esben nincs ilyen szöges gumid?
Miért nem veszed le te és foltozod meg belülről, Ha összejelölöd még szerintem centrírozni sem kell...A poloban láttam 10 € volt a műanyag peremvédő, hogy a pajszerrel össze ne bazd..
Vagy jó lesz télen majd munkába járni!
Várom..
Bocs, majd következő alkalommal a szög előtt lecserélem arra...
Ha nem Z6 lenne...nem tudtál volna egy PR2-vagy PR3-ba szöget kapni?...
a sarki fagyizóig vagy tovább....
Nos, uraim. Eladó egy Metzeler Roadtec Z6 hátra (180/55 17). A gumit két hete vettem, és beleállt egy szög. Mivel Németországban tilos a motorgumit javítani, vehetek két hét után egy újat (vagyis egy másik újat). Jól beszoptam 150 eurót két hét alatt. A gumi 2013. 12-ik havi gyártású., és van benne kb. 100 jogerős kilométer. Korrekt ajánlatért odaadom (szarért-húgyért nem, mert találok rá vevőt mindenképp). Július 19-én megyek haza Hegyeshalom-Budapest-Szeged vonalon, annak a környékén tudom átadni.