Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok 250 es bandittal egy tank benyával mennyit lehwt menni?km-re gondolok.köszi
Bandit 1200 első telók(43mm)+felni+sárvédő egyben vagy külön-külön is eladók ár egyben 50eft,tel:70 3179083.
Jó, lelkiismeretes Budapesti szerelőt tudtok ajánlani? Karbiszinkron lenne a jelenlegi menü..
Elöl a power 2ct kb 10ezret bír és sztem jól tapad,érezhetően jobban mint a pilot road2-es.Nekem most is ez van:Power2ct elöl,hátul pilotroad2,jó kombó.
lekerdeztem, ha jon valasz,szolok
elol 8-13 tapasztasok szerint. Nekem most van fent az elso uj, meg 5e sincs benne.
Nekem is ez kerult fel,190/55,90%-os,25-ert...kivancsi leszek!
Én most vettem BT023GT-t. Remélem jobban bírja mint a sima mert az 7-8E km és nullára kopott. Ez a GT nincs is 40E ft 180-as méretbe
Nem mindegy hogy power vagy PR2 az a 2ct.

Szerintem a powerben a 2ct közepe az a keverék mint a PR2 oldala.
Az meg jóóó.

De egy 10-12e-el már elvagyok elöl.
elöl pilot power 8-10 ezer,ct2-ö 10-12 ezer,de csúszós,1X2X befigyelt a sportszelet,inkább egyenesben ,majdnem vészfékezéskór vagy az közeli szituációban ,igy ct2-öt kerülöm előre ,jelenleg power van elől
Zöldi szóval mennyi csak a hátsó új ára? (180/55 17)
Amint elkopott az eleje (2 mili) kereslek.

Bandin mennyit bir a power?
24,5+39,7, nem 2ct powerrel
Nekem jó lett.
Frász tudja mennyit szállít.
Az 1250-esre nem jó at R1-é,anno próbáltam,kevés olajat szállít,nagy lesz a kar útja.Ami jó még a zzr1400-esé enyémen ez van .Ez most nem nekem kéne,nekem ez drága vóóna.
Zöldi csak a hátsó érdekel, azért írtam méretet.
Köszi,megtaláltam már én is.
Power előre PR2 hátra combo?
59
rcs.
Én 12-ért vettem szerintem jóval ár alatt bontott R1 munkahengert.

Kb 20-25e körül simán kapható akár ebay-en is.

Az rss jóval drágább.
Szinte ingyen van....
Amugy az uj gyari araba kb ot r1 mznkahenger belefer.
Ago?