Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rögtön odaadták a helyszínen, vagy postán jött?
ment
Meg is szerváltad? :D
A doksit átküldhetnéd, mert én se találom :D:D:D
No megvan, köszi. Még jó hogy a kereső nem adja ki. Ez is faszán műxik, mint annyi minden itthon.
Igaz, hogy rossz a rendszer, de legalább jó drága volt.
10 nap? Az már késő.
Ha személyesen megyek, akkor vajon rögtön megcsinálják?
Hétfőn úgyis megyek Pécsre, akkor beugranék Szexuárdra. Gondolom nekem oda kell.
namajd megkukkantom!
Viszont cserébe nem túl lapos.
A leglaposabb is olyan volt mint egy MZ kormány nekem.
Bezzeg a gyári magura.
Keress rá:
Pazzaz
Sok helyen árulják, alu, tengenyi színben van, olcsó.
dokumentumok,e betűnél az igénylőlapot letölteni beirkálni és el kell küldeni ügyfélkapun keresztül.10 nap molyolás után postán érkezik.
Nekem a lányom ment be személyesen a Tevébe és ott kikérte az egész családnak.....persze előtte aláírtuk a nyomtatványt...
Énse de hóttziher hogy ott igényeltem.
Nézem az ügyfélkaput, de sehol nem találom.
Sziasztok! új tag vagyok és a segítségeteket szeretném kérni.
Van egy 600 as Banditom 95' és szeretnék rá egy új kormányt. Amit szeretnék: szélesebb és egyenesebb mint a gyári és arany színű. ha valaki tud segíteni megköszönöm használt és új is lehet. előre is köszönöm sziasztok.
Zoli, Sanyi, köszi!
Egy ebédszünet bánja, de annyi baj legyen :D
Vagy a luvnyával....
Ukránban ahogy olvasom csak a hrivnyával mehetsz biztosra.
Az minden tb-vel rendelkezőnek jár és a TB székházban lehet egy pillanat alatt kiváltani a Teve u.-ban.......és ha bárhol az eu-ban bajod esik és még ahol elfogadják akkor annak felmutatásával ingyé' ellátnak.....jobb mint a biztosítás főlag ha az nem is csinál semmit...
Igazolja az országokban a te TB biztosításod meglétét.Csak ezt fogadják el.Így az elsősegély és röntgenek ingyenesek.
Nem kell fizetni a mentőért satöbbi.

Ha van ügyfélkapu elérésed otthonról intézheted de illetékes TB irodán vagy önkormányzatban igényelhető.

http://www.oep.hu/pls/portal/d...


link


Két
éve Laci baleseténél égető szüksége lett volna rá.Ha van nem kell azonnal 200 eurót fizetni a 17 km-re lévő heyről leszállításért mentővel és még egy halom mindenért.
Ugyan számlát adtak és itthon téríti az OEP de ha nincs helyben egy rakás pénzed szopás nélküle.
Mindez Horvátországban.
azmi és hol lehet szerezni?
Vatewrát néztem már van 1300-ért.De mire az ideér.

Ukrajnába porolós túrára nem megyek.

Itt még a horváttól is szarabb minden.Pedig az se kutya.
Ideiglenes megoldásként egy réz fékcsővel vittem a hátsó lánckerékhez...
Több helyen is szűkítve van.
Mégis elengedi az olajat.
Minden ugyan olyan, mint a tavalyi verzió, és mégis...
Fékcső helyett valami javaslat?
Lehet kapni fix bekötésűt is, az biztosabban mér mint a szivaros......homasita, conrad stb....
A baleset topicban.....ukrajnában volk, műtét is kellett volna meg ilyenek, de érdemes elolvasni.....féreg hozzáállás volt a biztosító részéről és benne is hagyták a szarban.......ha nem lett volna helyi haver akit találtak a fene tudja mi lett volna?
Nem olvastam.De morcos leszek ha nem fizet.

Amúgy míg Ödön megvan nem gond csak öcsém lesz halál zabos.
Igaz a minap már rávettem mutert is hogy vezesse.

Valami jó erős rámpa kell 3 méteres.Egyenlőre kőművestől kértünk kölcsön pallót.

Motor még megy.13 volt a leállás után feszültsége az akkunak.

Keresek valahol ilyen szivargyujtós mérőt amit csak bedugok és méri menet közben.
Szia Sanyi,

hol van az a beszámoló?