Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a legfontosabb!....vazz, olvastad a motorozz.hu-n, hogy miképp járt egy srác a biztosításával?.....ezek után nem fogok kötni, elég az eu-card és annyi....a motort meg hazahozzuk valahogy ha kell...
Viszont mindíg mondom az EU-card nagyon kell.
Szevasztok!

GSF1200S alkatrészek eladók.
Minden ami a KOMPLETT "S" módozathoz kell...MINDEN...és ha kell színben azonos tank illetve hátsó idom is ( a TE ÉPP csere tankod kell, bármilyen színű).
Az alkatrészek MAKULÁTLANOK!

Adatlapomon elérhetőség, képek
Az eu-ban már nem és a horvátoknál sem kell asszem tavaly óta......bár két héten belül az is eu-s lesz...
Elengedte...
Nna...nemsokára kiderül, hogy jó lett-e az olajzó...remélem nem engedte el az olajat.
Ezen: https://maps.google.com/maps?q...
az úton érdemes bemenni, a patak mellett megy az út. Nagyon szép kirándulóhely.
Zöldkártya.Nem kell váltani.Normális biztosító küldi nem normálist zaklatni kell és küldi.
nagyon hülyéket személyesen zaklatni és kitöltik.
Ahhoz, hogy külföldön furikázzak egy kicsit, ki kell váltanom a biztosítómtól valami kártyát nem?
Lepencei szerpentin kötelező program, Szentendrén elfordulni pilisszentlászló felén, aztán át a hegyen.
Dobogókő szintén.
fellegvár, Salamon torony, komppal át Nagymaros, ott a fő utcán a kézműves csokigyár csokicsokicsoki
helló Fórumlakók! Július elején Visegrádra tervezek menni asszonnyal, tudnátok mondani helyeket, amiket érdemes megnézni, akár motor nélkül is?
Nekem egy hónapja 4.7l-ert evett, mikor egy 250-essel mentem túrázni.
Aznap cca. 500km-et mentünk, én egyedül, csomagok nélkül.
Szia Zöldi. Fékbetét megérkezett szerencsésen, nagyon szépen köszönöm. Árát, plusz a postaköltséget azonnal utalom!
Westel 3242727
Még mindig semmi....
megy még egyszer.
Nézem, de nem látom...
szlovák
Szlóvák túra 4.75 egy XJ 600-zal
Nem muszáj, de célszerű.
A 250 Bandit szopóroller.. Nem lesz egyszerű, ha egyáltalán sikerül..
Gyul, ha belenyomom az elektrolitot, utána mindenképp töltőre kell rakni?
Ma töltöttem a régét, de nyenya, csak hörög, bekrepált...legalábbis remélem, hogy az akkucsere után okés lesz...
ezzel Én nem tudok versenyezni ! ha csak 120-130 km /ó -val megyünk akkor is 6 liter körűl tankolok