Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Juhhéj.

Maradandót alkottál vagy nyomtalanul eltüntek?
te kérted na ezért nem kell be öltözni,hogy nektek is legyenek ilyen harci sebek
Na ez van benne a motorozásban. Reménykedjünk az elkerülésében.
Váhhhh.

Még mindíg brrrr.Pedig már láttam.
Én se megyek már máshová szerintem ha kell valami a géphez. Most a hátsó betéteket raktam be amit küldött. A Brembo 35-től 42.500 ig bírta.
Elfelejtetted kiírni, hogy a képek a nyugalom megzavarására alkalmasak! :)
nesze
Az lehet :)
A bűre fekete.És áttetsző üreges a szőre.
Nekem már a második olajcserétől az van benne. Hibátlan. Azért is nem próbálok másikat, mert ami jó, azt nem kell javítani :) Zöldi mostanra már gyémántfokozatú beszállítói minősítést nyert nálam, annyi pízt hagytam nála :) Bár szerinte lehet hogy ez még kevés
Akár.
Eredetileg barna volt, csak kifakult!
ide kéred?
Ehhez nem kapcsolódó kérdés:

Milyen színű a jegesmedve?
Nem értetted a szarkazmusomat az előző hozzászólásomban )))))
Más téma. 42e km van a motoromban és Zölditől rendeltem hozzá a cuccot. Motul 5100 olajat küldött, eddig kb 500 km-t mentem vele és tetszik. Halkabb és mintha simább lenne a motor tőle. A váltó is finomabb lett. Eddig csak Castrol volt benne.
A fekete nem ver vissza semmit. Azért fekete (fény hiánya) A fehér meg mindent visszaver, teljes spektrumot, azért fehér. Épp ezért a fekete és a fehér nem is színek. A fehér az összes szín keveréke, a fekete meg az összes szín hiánya. Lásd fénytan, középiskola 2. osztály. Vagy már előbb :)
Sötétszürke némi kékkel és ezüstel.
Az visszaveri a napfényt! Nem tudtad?
Őőőő de még kemény...........20 év mulva én se leszek az.
Főleg a fekete :)
Vastag ruha hőszigetel
Ami köztudottan olvad
Én pedig fél kézzel nyomom ki a palacsintából a lekvárt.
Amúgy meg kemény vagyok mint az antarktiszi jégpáncél.