Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felejtős, mert meg van keményedve és összenyomódva a gumi, semmit nem fog érni... Egy próbát megér, max. kidobtad a pénzt az ablakon és mégis csak venni kell egy felújítószettet..
Most is volt, amikor a kanyar előtt elment mellettem.
Na mondom itt a vége, mert ez sok lesz.
Húzott egy kövéret, ráborított még vagy 10"-ot és úgy elment, mintha sínen ment volna.
O a mumus?
Hát én azt hittem, hogy tempósan megyek, de a videóból kiderül, hogy nagyon karcsú.
Bár az is igaz, hogy óvatosak voltunk, az előző napi perec miatt.
Már szotyival sincs kedvem hősködni, mióta lealázott abban a kanyarban, ahol én kb. 40 szer fordultam el, ő meg először.
köszi, megkukkantom!
retech.com
Tudom.És a benzin simán feloldja.
De cserébe olcsó.
Az FBS nem fasza, úgy kell majd lerobbantani legközelebb.
Megfogtál.................dögöljek meg ha tom mellik SV volt.
Olyan egyformák.
Na a lényeg hogy jók a videjók..............Bár igy mennék én is.
Kettő SV volt, az egyik két személlyel, meg volt egy sárga hornet.
Az nyugodtan motorozik, egy idő után nem is jött velünk, hanem visszament a szállásra.
A videón az ezüst bandittal mikir megy, a feketével meg én.
Hátul valahogy mindíg loholok mint a félőrült hogy utolérjem a többieket.
Bár valamiért odafelé annyit ásítottam a sisakban hogy csak egy nagy bealvásra emlékszem.
Mivel nem akarok benzincsap felújító szettet venni, így gondoltam, hogy a csapban lévő membránt kenném át, ahol szükséges. Pontosabban a csap felső végében lévő kis o gyűrű repedését.
Milyen anyagi vonzata lehet ezt a motort felébreszteni papír ügyileg?
Régi forgalmis, egy tulajos.
Nem tudom................volt egy sv meg valami mintha narancs vagy kolbászzsírmetál valami.
Az ezüst színű mellett reggel mehettél el, mert akkor a csapat végén motorozott.
Utána húzott egy kövéret, mert hátul majdnem elaludt.
Ez a felvétel már este felé készült, amikor mentünk vissza a szállásra.
Hová kel la tömítőpaszta..? A Loctite 5920-as 0,5mm feletti tömítéshez ajánlott..!
2 rugóért vettem anno.
De FBS olcsóbb.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/mz/mz_ts_125_gyari_fenyezesu-6893483


Holnap megnézem! Beleszerettem!
Tyűha!Van ára!
Átlag ~75km/h nem olyan rossz az ezen az úton.
Loctite 5920.
Vagy a fekete.Az nem annyira hőálló.
Jajj!Valaki nem tudna ajánlani valami tömítő pasztát, amit nem old a benzin?(sziloplaszthoz hasonlóra gondolok, csak kicsiben)
Pláne bakancsban.