Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Hőfokmérőnek mennyi lenne az ára?
Há mondom én!
Ezt csináljátok utánam!
Ezt tőlem szeretted volna kérdezni?
A telószeimering is bandité, és az oaljgomba is a Bandimban volt, a hondába nem jó, nem egyezik a méret.
Rendben, leszívok kicsit...
Ez az Én galériám!
Mire végzett tuti guvadtak a szemei mint a bagzó macskának.
Jó már a motorod?
Én az Agomotorstól vettem.
Ja, a túltöltés szerintem gáz, szívj le egy kicsit a betöltő nyíláson egy fecskendővel, egy darab infúziós cső segítségével!
Millen motorra?
Miért nem mered tárcsával vinni?
Én mindíg úgy viszem, de ott állok mellette míg kész nincs!
Az baj szerintetek, ha kicsit túltöltöttem az olajat a vasban?
Látom még a kémlelőben, de max felett van úgy 3mm-el.
Illetve a telószimeringeken kívül van még egy riasztóm, valamint egy moto detailes olajhőfokmérő gombám eladó.
A saját képeimet tettem fel, csak a szerkesztést másoltam be.
ezért gondolom, hogy mindenki aki ráklikkel, a saját képeinek szerkesztéséhez lép be.
Utána szerintem sikerült, de ha nem, akkor most megteszem mé1szer.
Adom a lajkot,kopasjelzonel repul lefele a gumi.
Az helyett kell a 3-4 gumiszerelővas. Jó hosszúak, hogy ne kelljen izmozni.
241 € link
Csak azt nem tudom mi nyúl alá hogy lekapja a gumit és mitől fodul körbe.
Ha izomból akkor kell egy kicsit gyúrni rá.
A múltkor utánanéztem a neten, ennek a házi gumizásnak a neten. Ott az volt, hogy a szappan/mosószer nem faxa, olyat kell szerezni, mint amit a gumis használ, mert az jól csúszik, aztán megszárad. A szappan meg nem szárad meg, és egy erősebb motornál hirtelen gyorsításkor vagy fékezéskor egy gyengébbnél is előfordulhat, hogy megfordul a felni a gumiban. Belsős guminál még a szelepet is kiszakadna ilyenkor. Hirtelen kell sok levegővel kiugrasztani, szóval kompresszor is kell hozzá, pumpa nem elég. Nekem mondjuk van már, azt sem kéne vennem. A peremleugrasztót, vagy mi a rák a neve (bead braker) sem muszáj csinálni, egy sima szorítóval is meg lehet, de tény hogy az elég szenvedős lenne, inkább csinálnék egy ilyen praktikus szerkentyűt, mint az előbbi képen. Kell viszont egy centrírozót is csinálni, vagy venni pl. a Lajosnál.
Pár gumiszerelővas (3-4) kell, meg súlyok, meg peremvédő, meg szappan.
Akkor csinálj Te....vevő lenne...ha jó az ár, nem tudom mennyi a neten
De faxa. Csövem is van, csőhajlítóm is, sőt még piros festékem is, és jó lakatos vagyok.
De kört nem lehetne kézi csőhajlítóval, Esetleg két félkört összehegeszteni, de nem nagyon lehetne ilyen szabályosra. Géppel viszont meg lehetne csináltatni a karikákat, az csak egyszeri költség.
Jó lakatosról beszéltem.
Nekem nem kör lenne hanem ovális.
Pár hónapja tapostam fel, meg le az SR 500 gumijait, mert nem akartam 40-40€ fizetni a legendák szerint egy cseréért. Nehezítette a feladatot, hogy belsö is volt benne. Szappanoztam amit csak bírt, de mégis csak az elsö úton meg kellett állni egy kútnál, és párszor lereszteni felpumpálni, mert nem ugrott ki a peremre. Könnyítette a dolgot, hogy egy darab tárcsa volt csak...

Az emlíett módszernél mit csinálnál a féktárcsákkal, pakolgatnád azt is, vagy abból is lenne egy garnitúra. Szerintem az már egy kicsit csücskös anyagilag...