Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv itt közöttünk
szervíz ügyileg talán keresd itt Tsanyit,valahol Érd mellett lakik,fordulj hozzá bizalommal,többünknek is segített már Ő is,és még sokan mások

valami problémád van, tedd itt fel kérdésként ,azt jönnek az okosok
Pedig jot tesz a kardio a testnek is meg a lancnak is.
tologatni meg nem fogom
Sose huzd a gazt.
na éppen ez a baj,én is erre gondoltam,nem fogalmaztam pontosan
Az hogy egy lánc nyúlik az egy elfogatható állapot...Ott a baj, hogy ha szakaszosan nyúlik....Mikkor forgatod a kereket egyik helyen laza a lánc másik helyen meg feszes... Akkor kuka.
hogy előzhető meg a láncelnyúlás,vagy nem előzhető meg,mert jelenleg ez enyim elvan nyúlva mint a takony
e-mail ment
Az meglehet de ebben nincs gyűrű....
Pedig majdnem ennyiért lenne DID. X gyűrűs is... -...rossz helyen keresgéltél....
17 rugó volt + posta 21 ezres darabja...Ahhoz képest egy D.I.D 38. Kíváncsi leszek én is ugyanis mikkor feltettem a havernak és összeadtam patentszemmel a patentszemnél kottyant olyat hogy csak lestem. Japcsi lánc kotyog... Na mindegy majd a kilométerek és az ólajzó eldönti mire is hívatott a lánc.
Köszi Daty :)

Zöldi: Köszönöm. Az előző tulaj mikor megvette a motort, első dolga volt kormányt cserélni (ez tavaly május volt). De igen, régebben valószínűleg volt bukás, mert az első sárvédő más színű.

Egyébként sajnos kicsit puha a hátsó fék, de ami nagyobb gond, 3-4 ezernél elől rezonálni kezd a kormány, jó lenne kideríteni ez vajon miért van.
Szep a motorod, bukas miatt volt kormany es index csere?
Na ez igaz!

Na akkor fórumtársak, segítsünk a Hölgynek, hajrá!
:) :) Kicsit sűrű napok voltak :)
De jobb későn, mint soha ;)
Szia!

Hű de sokára értél ide!

Üdv!

Daty
Sziasztok. Nemrég vettem egy 600as Banditot. Tudnátok ajánlani egy jó szervizt Budapesten, vagy szűk körzetében? (pl. Budaörs, Dunakeszi)
Előre is köszi :)
Széles utat.
Üdv, Tünde
az olajozó biztos nőveli az élet tartalmát ,, de szerény tapasztalatom , hogy csak terep motorokon és max 150 km /ó ig használhatok ezez a láncok .......... úgy vetem észre ,hogy maga a lánc erős a szakitó szilárdságal sincs baj de nagy sebbeségnél tul melekszik és így a folyamatos nyulásának az a vég eredménye ,hogy cápa fogasá teszi a fogaskerekeket is a did is csinál ilyet ... 530 -as no gyűrűs .. 8500 ft a pinks-be .. szerintem olcsobb egy 532 rk 50 000 ft ért azzal el megy a nagy bandi is 60 -80 ezret észel vagy 530 Cz 28 000 ft és az is ki bir 40 -et nekem legoláb is birja a CZ
Es gondolom nem 20 rongy,hanem 7-8.
Ja,mas. Visszavonom, hogy nem er semmit a k1-k5 fejidom.
Volt nalam egy turaplekos gep, nem razta a fejem, es olyan szepen vitte a 170-et, hogy nem is kapaszkodtam.
Olajzóval ez teljesen jó lehet.... ...kíváncsi leszek mit mondasz majd róla...
Van fent olajzó...Tapasztalat szerint bír annyit egy gyűrűs nélküli lánc mint egy gyűrűs lánc. Egy barátom rendelte a motorjára és tarcsiba én is vettem egyet. Tegnap cseréltem le neki patentszemes megoldású én ezidáig nitolóst használtam, és ha már cseréltem a láncot akkor a hátsó villaszárat is ki vettem belőle a csapok lezsírzása véget.
Ez arra a motorra megy fel amire felteszik.... ......csak itt nem a spray fog kelleni hanem olajozni kéne.....
Sziasztok!Még mindig van egy eladó Givi csomagtartó konzol+platni Lég-olajosra 2002-2005.Mindössze 10 ropi.
Ugyanitt 1.2-es Banditához gyári rúgók első telóhoz ingyen elvihetők.
semmi közöm hozzá .. és nem minősitét akarok az ilyen tevékenységről mondani

az ilyenek mindig a motor a károsultja ....... csak tudnám mi a motivácio .. szegény vas Ő nem választhatja meg a gazdályát ...
Gratulálok! Biztos öröm lehet vele túrázni :D