Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, mi van a motoroddal?
Gyerekek!Mi a helyzet akkor, ha a hátsó fékbetéteimet a fékkel összenyomtam és nem akar visszaugrani a rendes pozícióba?
Minimum 20cm
Nálatok csak 20cm ér valamit az is csak akkor ha az állásszögén változtatsz?....vannak igények...
20cm ami ér valamit,de a állásszögén is változtatni kell jó pár fokkal meredekebbre,akkor tuti jó.Én szinte szélcsendben motorozok..
robinjho@freemail.hu
Az enyém is elindul és így népszerűsítettem a testvér oldalt.
Írtam email-t.
Mondj egy e-mail címet.
Bukógombam van most és nem érzem valami biztonságosnak.De azért megnézném hogy neked milyen van,ha tudnál mutatni pár képet.
En lecsereltem a gyari plekot a Varan egy MRA variora. Erdekes modon nem lett sokkal jobb, mert az MRA vario egy kicsit jobban van dontve, mint a gyari, igy a hatas a toldattal egyutt kb. azonos. Azon gondolkodom, hogy elmegyek egy munkavedelmi boltba es veszek egy arcvedo plexit vagy hasonlot es faragok. Ha pedig megvan a minta esetleg lehajtatom plexibol egy mesterrel (vannak cegek, ahol plexibol csinalnak kulonfele targyakat, pl. emelvenyeket, irattartokat stb. egyedi megrendelesre). Ez a terv, majd kialakul.

MRA kaphato darabjaiban is (pl. a vario kar darabja valami 8000huf), de szerintem olcsobb, ha nem a mostani plexti furkalod szet.
Igazából még mindíg nincs komoly döntés.
Gyári kis kéttenyérnyi cucc.
A problem hogy idomot kell fúrni.És mi lesz ha szarabb az állapot.
Ha elkezdi rángatni a sisakot és kibaxom mi lesz a 3 lukkal.
Próbálni meg vicces amennyire ritka a motor.
A pénzt meg sem említsd abból van a legkevesebb...
Parlamenti tömegoszlató kordonnak.
Lesz nekem is plexi ha találok rá lét.
A vérnyúl is az orromig ér és egy FJR gyári plekója is ha túra plexit raksz az FJR-re azt hogy neveznéd meg?
A vérnyúl alapból a hátad közepét is beburkolja.
Az nem gond?
Vagy jár hozzá ablaktörlőlapát is?
Attól függ, mi a cél.
Én azt mondom, gyógyujjál meg, aztán veressünk egy kicsit a 2/a-n egymáséval. Másrmint egymás motorjával. Aztán ott mindenki rájöhet, mit ér az idom. (a bandité semmit, de ez magánvélemény egyelőre) Robogós tapasztalásból, ha szélcsend a cél, akkor az orrnyergedig kell legalább érnie. Ne feljebb, mert esőben megmakkansz, annyira nem fogsz látni.
Tudom, próbáltam. És a gyári alkatrészek nagyságrendekkel olcsóbbak, mint a suzukikba.
pl gyári tárcsák 90e számlával.
dehogy kaptam sokkot
sose volt még ilyen jó
Kár...Pedig jó kis motornak tűnik.
Csak bukócsö jó? Gomba?
Srácok .... olyat kérdezek amit lehet, hogy nagyon megbánok...

nem érdekel valakit a motorom? Rohadt mód eljött az az idő amikor nem tudom fenntartani....
ha esetleg valaki akkor a barki18 @ citromail . hu-n megtalál
Üdv mindenkinek!Bukócső vásárlás elött állok a 600 banditomra.Nincs valakinek eladó?Vagy ha tudtok valakit akinek van elfekvöbe.Előre is köszi
Mi van Zöldi? sokkot kaptál a jövő héttől?
Megpróbálok alkotni házilag egy plexi magasítót. Van elképzelésetek, hogy kb mekkora lenne az ideális méret? Érzésem szerint legalább 10cm emelés kéne.