Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez súrlódáscsökkentő, IS....nem fog csúszni a kuplung?Ráadásul az ilyen cuccok csak váltóba tehetők,ahol külön van a motor és váltó.
Tudjuk a motorrevü tesztböl hogy suzuki ezt az 1250-es váltót is tudja szarul csinálni.
Èn most fogok ilyet rakni a GSX-be Csak elöbb kicserélem a kuplung szerkezetet.
A kéregedzési hibát sikerült végül bizonyítani? ....mintha a tavalyi vizsgálódás nem vezetett volna eredményre...
Nálam ez csak harmadikban hallható, ott sem zavaró különösebben. Pedig ez 1250..
Sziasztok!

400-as Bandit, hidegen nem indul. Forgatja, de nem indul be. Egyesben egy kicsit meglököm (nem úgy, hogy beinduljon, csak fordul egyet), ezt követően pöccre indul gombnyomásra.
Mi lehet a probléma?

Üdv!
Ezek az 1200-es hibái, a 600 -ra ez nem jellemzö, mégis az 1200-es a javalott megvételre, de 2003-2004-es évjáratoknál van az említett tipushiba kiemelkedöen.
Ikaruszhangú búgó váltó 3-4-5 fokozatban (kéregedzési hiba)
Ellágyult hátsó rugóstag.
Nagyon érzékeny a sportkipu+sportszürö kombóra, ha nincs utána karburálva, ekkor 3000 alatt csak hebeg-habog.
Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni abban, hogy használt Bandit vásárlásánál mire kell figyelni? Az alap dolgok megvannak, de hátha van olyan ami erre a típusra jellemző. Valamint a 600 és a 1200 között vacillálok.. Melyiket érdemesebb venni belföldi rövid túrákra és városi használatra, általában 2 személlyel. Olyan 800e+egy kicsig tudok gondolkodni ha esetleg lenne valakinek ajánlata azt is meghallgatnám..

Köszönöm!
Persze.Egyenlőre licites a dolog.Jövő hét pénteken derül ki hogy elég e a 80 euro rá.
A nemetbe postazast+ ingyen ideszallitast meg tudom oldani, van ismerosom.
Par citromos gossert szoktam neki jattolni erte. Ha igy mehet, kontaktoljunk mailban.
Filózok rajta, szombaton Kiskőrösön leszünk, ami elég közel van Bajához, ezért is megfontolandó a dolog. Légyszi küldj egy e-mailt, hogy ha kell a táska, akkor tudjunk egyeztetni (jam6@freemail.hu).
Emlékszem hogy mondtad, ha bármi miatt nem fogom elhasználni, szólok!
Köszi, csak olajcserét tervezek, szimering méretben sztem nem egyeznék
Hétvégén a hátam közepéig ért teletömve.A hátizsákos motyó mindígf elakadt benne.
Azóta SW-motech 36-literes üléstáskát és 7 literes quick-lock tanktatyót vadászok ezerrel. *+-

Már 230/pakk és postánál tartok de kitartó vagyok talán egyszer lesz használtban.
Csak a mocsok dojcsok fele nem küld ide a másik meg elhappolja előlem a cuccot.
Én úgy használtam, hogy felraktam a doboz tetejére, és abba raktam a könnyű, de nagy térfogatú dolgokat.(törölköző, pléd, ilyesmi)
Nem volt vele gondom, elfértem.
De igazából ülsére találták ki, igazad van
Megvan a hiba, de még nem raktam össze, meg mást is csinálok még rajta, ha már levettem a tankot.
Mert az előzőt gyaníthatóan ők cseszték el.
A 40-es henger baszott nagy topcase tetejére.Magasságkorlátozóba beleakadna.Ülésre találták ki.
Moto Detail volt nálam is. Nagyon nagyon jó! Nekem sem lenne most keretem oldalsó dobozokra, viszont táskát fogok venni, mert a kölcsön táska vissza járt :-(
Képem nincs róla, ha kell természetesen csinálok, de tökéletesen úgy néz ki, ment az alábbi képen. A 3 részes szettért 17 re gondoltam, és én baján lakom, de postára is adhatom, ha úgy alakul, vagy ha nem vagy messze, találkozunk félúton.
Nem tudom pontosan hány literes, az oldala az huszonpár, és egy zipzárral bővíthető, a hetngertáska, amit fel tudsz rakni a Top Case dobozod tetejére, az meg úgy 40 literes.
Lehet, hogy érdekelne. Hány literes? Mennyiért válnál meg tőle? És ha kell, akkor hova kellene érte menni? Ha van kép róla, akkor légyszi azt is dobd fel. Köszi.
Én még a bandithoz vettem, és úgy oldottam volna meg, hogy átlátszó fóliát ragasztok alá, vagy csak ideiglenesen valami más ragacsot, mert nem sűrűn használtam volna.
Mondjuk egy konzolt sem nagy durranás gyártani hozzá, ha van szaki.
Köszi a segítséget. Engem zavarna, ha összekarcolná a fényezést, épp ezért hezitálok.
Szia Mikir!
A telóolaj még megvan, de lehet hogy a hondában én is lecserélném, igy az nem tudom eladó-e, azt sem tudom a vfr-be milyen vastagságú kell...
De ha a szimeringek jók neked, a tied!