Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De hát kinek a pap....
Csabu!

Én meg 2-300 forintból a benya kúton sterimoval lemosom ha dzsuvás lett az a rész! Spéci forróvizes vegyszeres nagynyomással. A 2-300 forintból az egész motort le tudom mosni egyébként! Az autómat 500-ból! Pedig ha valaki agyament a motor tisztaságára,akkor tudod ki is az!
Akkor azért mehetett tönkre....gyárilag alig van rajta a fehér színű szilikonzsír.....ha sok volt rajta akkor azt valaki már kezelhette.. ....viszont a nem odavaló zsír megeszi a műanyag betétet és attól kezd akadni a csapágy....a fémházassal már többet nem lesz ilyen gond...
már kész volt másfél hete, csak most fotóztam,tegnap voltam vele először,ma megint fellezítottam mindent és kézzel húztam rajta,mert kellett,majd késöbb ismét átnézem
Kép alapján ez tuti nem fehér szilikonzsír.
2009-ben vettem,én nem zsíroztam,de volt igy is rajta bőven,én már letöröltem a fölöst ugy fotóztam
Megzsíroztad valaha?.....mert a nem odavaló zsír okozhat gondot...
Jó hosszú idő alatt jött ki.
Mithasználtál?
Kígyóbűvölő furulyát?
és a ludas ,ebben nem tudom mennyi a km-er
michelin 2ct,24000km -ebből800km otopálya
még egy 1000-est kibír szvsz
Jó neked...........nekem stresszes állandóan figyelni hogy vajon jönnek e,beragadtak vagy mivanmá.............de ha szarok rá majdcsak jönnek valamikor az úgy más.
Úgy tényleg jó.
A sárvédő hosszabbító így teljesíti azt, amit vártam is tőle. Kérés volt néhány fórumtárstól, hogy majd részletezzem mik a tapasztalatok, megérte-e a 10e Ft-os beruházás. Én úgy látom, hogy igen. Azelőtt az első kerék a leömlőket teljes hosszában televágta, a hűtő alsó fele is kapott, most pedig csak a képen látható módon lett retkes az eleje. Szándékosan belementem a pocsolyákba is:
Én hátul kifejezetten utálok motorozni...Mindig rá esek az előttem motorozóra. Elől meg lendületesen tudok motorozni persze faképnél hagyva az utánam jövőket. Mindig hülyítenek a haverok menjél előre te legalább nem tartól fel senkit...
Huhh............az szar de legalább nem túl komoly.
Jobbulást neki.
Bal felkar törött
Nem kell senkinek jobban húzni, ment amennyire jólesik neki, vagy biztonságosnak érzi. Ha sokallja, akkor lemarad, aztán úgyis bevárja a csapat egymást.
Azé lett komoly baja?
Az esésnél szotyi éppen leghátul poroszkált, és egyébként se szoktunk versenyezni. Ismerjük egymás képességeit, mindenki megy a saját tempójában és összevárjuk egymást.
Az ominózus baleset bárkivel megeshetett volna, nem a jaszkarizáson múlott. Az aszfalton vastagon állt az apró kavics egy korábbi vízátfolyásnak köszönhetően és rohadtul nem volt látható.
Hát tapasztalatom szerint hátul kell húzni a gázt veszettül.
Ha elöl húzza valaki és tudást nem számolva hátul valaki lohol utána az tuti pofáraesik.
Én általában lemaradok oszt behozom később a lemaradást.
Nem szeretek elöl középen menni mert utálnám ha rajtam esne el valaki és ketten fetrengenénk.
Nem szabad szotyi1-et előre engedni mert akkor borulás a vége...Nem mindenki tud a fülén fordulni....
Viccet félretéve a találkát borulás nélkül már meg sem lehet szervezni?
Vagy mindenki ott akarja megmutatni hogy is kel motorozni?
Engem sem engednek a haverok mostanában már előre hátul kel hogy kullogjak....
En mar vagy 4 eve nem voltam talalkan,elotte jartam osszel tavasszal es mindig fekudt valaki...
Azota is megvan a szokas :-(
De ahogy egyik srac mondta: ott vagyunk legalabb huszan,megyunk ketezret. Az anyi,mint 40ezer km alatt esni egyet. Az meg belefer.
Szervezz, várlak benneteket.
Mivel nem jöttetek, nyomtunk a Szlovákoknál egy kört.
Dobsina, Poprad stb...király volt!
Ja lehet.Csak ott most voltunk.

Inkább megnéztük volna sibenik-et...................de olyan rohadt ingerszegény egyenes volt hogy fél órán belül beleuntunk és visszafordultunk.
Jöttetek volna Gospicig,ott bevártunk mindenkit,nagyon jó kis túra kerekedett!
Nameg páran úgy ottmaradtak magnak nekünk hogy nem győztük előzni őket. Átmentünk a hegyen csak nem álltatok meg.Lementünk há sehol senki.Visszafordultunk oszt fel és ők még akkor értek le.
Beértek titeket?