Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tied 7+postáért!
Ha kell, nekem van egy 3 részes Moto Detail nyeregtáskám hengertáskával, megegyezhetünk...
Telóolaj megvan még? Érdekelne
jah a lényeg: van aki az idomra ragaszt átlátszó védőfóliát, előbb utóbb megkezdi, ki mennyire kényes rá..engem nem zavarna...
konzol az nem kell
ha szövetből készültre gondolsz jó lehet, de nagy kapacitást és csodát ne várj tőle....
A doboznál nincs jobb, pakolható, elég nagy, és tuti vízálló
Sziasztok!
3-4 napos túrát tervezünk a feleségemmel, van egy 46l-es dobozom, de két személyre kevés. Újabb két dobozra és konzolra most nem tudok beruházni (szerintem évente max két hosszú túrára felesleges is), ezért azt gondoltam, hogy veszek egy nyeregtáskát. Szerintetek jó ötlet, vagy teljesen használhatatlan a nyeregtáska? Az idomot nem szedi le a festéket? Kanyarban mennyire mozog? Konzol kell hozzá?
Előre is köszi a segítséget.
itt válaszolok, mert ezen a gépen nincs outlook, szóval 2006-os a gép
Igen, ez irányban érdeklődtem, de nekem GSF1250S van K9-es, tehát nem vagyok benne biztos, hogy jó, így lemondok róla!
most csekkold, kitettem
Én nem találom a lapodon, tehát várok amíg küldesz! :)
Te vagy az eladó, mi pedig a vevők, döntés a tiéd ebben a dologban!
Nekem K4 1200-be kellene az fix :)
Magyar ember semmit nem vesz alku nélkül...
Legyen, de Daty is lehet hogy ezért érdeklődik a motor évjáratával kapcsolatban...
Ha igen, akkor mi legyen?
most nem tudok küldeni, de az én lapomon van mailcím, arra írhatsz, az jó cím
600-as, 2001 es évjáratú
Igen, mert lenne pár kérdésem!
biztos hogy nekem akartad?
Balázs!

Elfelejtettem, milyen Banditod is volt?
7+posta?
Ahogy nézem, az új ára 11-12 között van.
Ez karcmentes, újszerűalig volt motorban, én mondjuk 8 ra gondoltam...
Dobnál az adatlapos emailemre egy mailt?
Sziasztok! Lenne egy kérdésem: egy 250-es banditám van és 8000res fordulatnál melegen elveszi a gyújtást és szinte leáll...ha visszaváltogatok túlpoörög,de 8000re engedem ismét lemegy a fordulat nullára. mi lehet a probléma?
Őröm a köbön!
Sok balesetmentest vele! :)
..meséljek, hogy irigykedj..? :-D
Szia Conquistador!
A hétvégén felszereltem a tőled vett kormány magasítót, tök jó lett, szépen illeszkedik a helyére, arról nem is beszélve hogy mennyivel kényelmesebb lett tőle a gép. Köszi mégegyszer, Üdv
Mágus.