Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyári nissin 14 mm felujitó első fék , hátsó fék , kuplung 5000 ft +posta
Halom ezeket a számokat.............és egyre jobban tudatosul bennem hogy jól döntöttem.

De valszeg egy plaxit és egy tanktáskát veszek a gépre.

Csak hogy pénzt is áldozzak rá.
"épp szervízszámlák röpködnek, ilyen 100-110 ezrek "
Ugye aki majmot vesz, legyen pénze banánra is!
Főnök...............hagyd a linkelést a profikra.

Csomy videója.

http://youtu.be/SsDRuzz1nHo
Bocs! Nem csomi, hanem csomy!
Ja ez nem is gwest
Jó a sisakja az ezüst.Igaz én már lecseréltem.
Ja a bömösről már lemondtam a szervízelése miatt.Meg kicsit ideges lennék,ha pl franciáknál leállna valami xarság miatt,tolni nehéz meg lassú
Fjr nagyon jó , illetve sztem túra plekóval tökéletes választás,csak kicsit drága ,legalábbis nekem.Én még jó darabig elvagyok a vérnyulammal.Aztán lehet,hogy új Bandit,ha kijön.Vagy FJR .
Olvasgatom épp a bmw-s index fórumot, be van kedvencelve
Gecó, épp szervízszámlák röpködnek, ilyen 100-110 ezrek
15e km után. Ja, semmi gond nem volt a motorokkal, ennyibe kerül.
És egy csomó dolgot nem tudsz rajtuk otthon megcsinálni, csak vadul felcélszerszámozva.
hát, kacérkodtam a majdani "mit vegyek a bandit mellé" gondolattal,(K1300r )
de egyre egyértelműbb, hogy egy akkori új banditot...
esetleg fjrt :D
Én is így emlékszem....másra is gondolok mert ilyen hang váltóknál akkor keletkezik amikor a tengely valamelyik oldalán a csapágy kezdi megadni magát....
Nem, egyértelműen nem kéregedzési hiba.
Kraven által mért adatokat elküldtem fogaskerekes szaktekintélynek, ugyanazt mondta Ő is.
A CB 1300?arrol sokat nem tudok,de többet eszik mint a bandit-túrán bizonyítottan...ja és a GoldW-nál tipushiba a váltó hajtósabb embereknél -100-ezernél általában kuka vagy javítás....ez tuti nem találgatás. Tehát a Honda váltónál is vannak hibák.
Oké,majd számolj be a hösszútávú eredményről,jó lenne ,ha bevállna,szurkolok.
Vmi slick 50-et vagy mit raktak bele ,anno és csúszott utána a kuplung,előtte nem.
Nem tudom mi ezzel a gond. Nem szoktam máséval verni a csalánt, ha van valami ötletem azt általában hosszas elemzés elözi meg, és utána saját "magamon" tesztelem. Infót csak számomra hiteles személyektöl fogadok el, és veszem kézpénznek. Ez ebben az esetben is így történt. Nem fogok pálcát törni egy termék, vagy elmélet felett amíg arról magam meg nem gyözödöm.
Nem beszéltem, leveleztem vele 2 hónapja..., de mások is kipróbálták, csak azok számomra nem voltak elég hiteles személyek.

Amúgy különben volt valaha az itt megfordulók között aki rakott autóba való olajat a motorjába, és tényleg felvonyított az amúgy pöpec állapotban lévö kuplungja?
Olyanról már hallottam, hogy rakott bele valami "gyengébb" motorkerékpárba való olajat, és utána csúszott...
Èn az elsö motoromba autóba való Castrol GTX3-at öntögettem, meg jutott bele pár flakon metabond is anno. 40 e km-t préseltem bele...
A TAsi az összes régibe ezt önti és semmi bajuk a gépeknek. Elképzelhető, hogy tényleg jó. Nekem volt a a Bandiba is egy időben adalék de ott sem volt gond vele.
A végleges megoldás a CB 1300 lesz
Nem ismerek rád.
Mert vibrál a kuplung...
Leszarom, kipróbálom, meg már más is megtette. Van egy komplett szett kuplungom...meg a 90-es évek közepán vigan jártam autóba való olajjal, vagy hogy mondjak valamit a YZF 1000-b a dán haverom simán töltögette a dizel-benzinesbe autóba való liqui moly legolcsóbb olaját...
Régebben volt az mint tavaly...A vizsgálat tárgya egy kéreghibás fogaskerék, és nálam a padláson levö FZR 1000 váltó fogaskerekei voltak. Ezek gyártástechnológiája kb azonos lehet tekintve hogy mindegyik a 90-es évek elején épültek be a motorkba.
Sem a kéreg vastagságát sem annak keménységét illetöen nem talált a vizsgálódás komoly számottevö eltérést.
Ezek után nekem csak annyi maglátásom, hogy valószinüleg a kritikus szintet meghaladó vonalszerü Hertz-feszültség miatt töredezik ki az edzett kéreg. Ami arra utal egyszerüen, hogy váltó alul van méretezve, vagy szöghiba van a fogevolvensek kapcsolódásakor, mert az eddig általam látott, és prezentált hibás fogaskerekek fogai általában az egyik oldalról kezdenek kitöredezni...
CSak nem a Tasival beszéltél?
Ez biztos? Miért teszed bele? Jó az neki? Köll az bele? Nem elég egy jó motor+ jó olaj?