Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Problémába ütköztem!
Vettem féktárcsákat de a gyári az 29cm amit vettem az meg 31cm de így nem tudom felrakni a féknyerget.Ha megoldom távtartóval átmegy műszakin vagy ez így esélytelen? Köszi előre is
Tudom.
Tehát kb 20-25% -tart...
Hello!

Szamárság azt hinni hogy egy fejlett ABS-sel bármely ember több éves rutinja+ a "jól adagolható fék" felveszi a versenyt. Hülyeség ellen persze az sem véd. Ha teheted ABS mellett horgonyozz le.

A 650-es igen egyben van, épeszü használat mellett nem igen ismerünk tipushibát, itt is vannak min. ketten akik belevarázsoltak 100 ezret komoly hiba-anyagi ráforditás nélkül.

Szóval álltalában mint minden más motor állapota a gazdától függ, és sokkal kevésbé a konstrukciótól. Ìgy a kopóalkatrészek elhanyagoltságának fokából igen jól lehet következtetni a motor életvitelére.

(A vélemények álltalában mindig abban térnek el, kinek mi az épeszü-standard használat. )

Kellemes csemegézést a piacon. Azért nem tudom megállni, hogy nem javasoljam inkább a 1250-es verziót ha igazán hosszútávon gondolkozól.

Üdv
István
Egy bő hónapja műszakiztattam, lósz@rt se néztek
Még azon se fáradoztak, hogy a hátsó féket megmérjék, az első kerékkel lerendezték mindkettőt.
Kérdezte a srác, hogy van-e benne E betű, mondtam, hogy van. Meg rá van írva a dobra, hogy catalysed(de az összekötőcsőben nincs katalizátor). Csak azt nem tudtam, hogy mérnek-e káros anyag kibocsátást vagy sem. De akkor no para. 2 éve 6 volt a vizsga. Most 12000. szeretem kicsiny országomat.
Hát nem tom. Két hét múlva kiderül, mert kb. akkor jár le nekem is. Két éve átment a bódissal. Csak a fékeket nézték, be se indították.
Annó a bandita meg a józsibaráttal ment át, azon még e-betű sem volt.
Gondolom az is számít, hogy hova viszi az ember műszakira.
kösz a hozzászólást!Akkor hagyom Yoshi barátot a motoron.
Az valóban nincs, de újabban gond ha nem gyári a dob vagy valamilyen változtatást észrevesznek rajta (kiherélik stb.)....
Motornál nincs zöldkártya/ellenőrzés.
Uraim!Műszaki során a kipufogóval kapcsolatosan csak az E betűt nézik, vagy mérnek is károsanyag kibocsátást a zöldkártya kiállítása kapcsán?Mert ugye E betű van a dobban csak katalizátor nincs benne.
Ha érdekel a dolog lövök képet a mostani állapotról.
Már nem venni csak úgy.
Irtó sok meló lenne normálisra megcsinálni.
Ja és kormány váltós.Kuplung és bowden húzza a sebességet a bal szekció eltekerésére.
Megnéztem! Ilyet nem szabad eladni.
2 sebesség pedál beindítás.Olyan kis aranyos cucc.Sajnos felújításra szorul.Kosárban vettem de nincs időm rá.A blokkot összedobtm de utána halt el a dolog.
Aztamindenit Ez űr brutál! Ez a Szimó egy sebességes, autómata, vagy kézi váltós volt? Milyen állapotban van?
MI a búbánat az? Azonnal megveszem
Ennyiért fel tudok ajánlani egy SR2E-t.Picit alkudhatsz is.
És kiéled a szerelési vágyad.Papírozni sem kell.
Inkább vidd a yamahám részletre
Te ünneprontó

Tudtam, hogy számíthatok Rád a szoci imádatoddal
Ne legyél önsorsrontó
Koszi.
Az én voltam, elengedtelek
Egy kis tavalyi Ausztria. Szotyi előttem Nikol motorját (piros Honda) "teszteli". Kb. 1,5 percig látszik, aztán eltűnik előre, ahogy szokott.
8:35-nél már visszafelé jön a piros autó után. Szerintem a tónál járt. Sőt, még lehet, hogy fürdött is egyet benne.

link
Sziasztok!

GSX650F vásárlása előtt állok (1-2 héten belül).
El tudnátok látni jó tanácsokkal (gyakori meghibásodás, mit nézzek meg először ha használtat választok...stb.)?

Ill. az lenne a kérdésem, hogy érdemes-e abs-es változatra több pénzt áldozni, vagy az abs nélküli fékrendszere is elég kifinomult a biztonságos korrigálásokhoz?

Tesztvezetéseken már próbáltam, de csak abs-es változat volt. Tetszett nagyon, de így sajna nincs összehasonlítási alapom. Jelenleg már 7 éve egy GS500F-et hajtok, ahhoz képest bármelyik gondolom csak jobb lehet?!

Előre is köszi!

L.