Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen kevés km-el, még minek?
Látom Karlobag a favorit. Én jövő héten megyek csak mert most szar időt mondanak le.
Az ilyen finomságok mindig érdekeltek, remélem kapok beszámolót is róla, hogy mi és hogyan :) Mivel finom kis műszerek voltak a maguk idelyében és a gondos gazdáknál ezért nem lehettek rossz gépek amig nem jutottak egy sötét konténerbe és a bároék nem árulták őket 3 in 1 verzióba!
Elvallaltam egy 400vc eletrekelteset. Aj tink,it iz o bigining of bjutiful frendsip
Igen még csak a tesztet sem csinálja meg villog az FI és csak az önindítót tekeri de nem indul be...Gyújtás leveszem ráadom van hogy többször és akkor meggyógyul. Én az szűrőre gyanakszom mert nem volt még cserélve és egy pár tankoláson már túl vagyok.
Igen, de ahhoz az kell, hogy akkor is csinálja amikor újra gyújtásra teszed.....ha néha van néha nincs elég gáz mert nem tudod megnézni mi a baj...
Szerviz csatlakozót kel jamperelni ha jól emlékszem...Itt valaki leírta hogyan is kel csinálni.
Olyankor olvasd ki a hibakódot....
FI, nem F1 :) (Fuel Injector)
"szivattyúba"
Valaki cserélt már az injektor szívatyabú szűrőt? Néha F1-el és a szűrőre gyanakszom...
Semennyit nem érnek. Tapasztalat.
Az injectoros motorban is benzin ég el, vagyis ugyanúgy látod, hogy szegény vagy dús a keverék, alapjáraton vagy fordulaton.
Élmény volt nézni a pár hete, hogy Laptomon módosítva a befecskendezési idöket hogy válttozott a szine a keveréknek, és hallani ahogy melegebben, vagy karcosabban járt a motor. Egy Power Commander alkalmazásnál mindig meg van ez elöny, hogy kb 1 perc alatt vissza lehet "tölteni " a gyári térképet mondjuk egy müszaki vizsga ideéig...
Jogos
István ha be tudom lőni vele az injektoromat is, akkor köll
Már írtam kissé lejjebb :)
Mi van a Pilot Sporttal? Mi a gebasz? Ide az infókkal!
A görbevázason nem tök rozsdamentes a rendszer?
Sajna 7végére más program van...
Mi is oda indulunk szombaton 6 motorral..
Thx!
Karlobag (Horváto.)
Hol lesz a bandit tali?
Akkor nem szóltam...
Amúgy tényleg fos az a része a banditoknak, jobb évente széthúzni, rézpasztázva összerakni, különben rohad szét, bilincs törik le...csavar szakad bele...
Bakker pont oda megyünk 10 napra. Hétvégén meg Bandit-tali.
Ha ezt a két utat kibírja, akkor nem bánom, ha utána kuka.