Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hulu

a v lánc még 10-15 e km ... egy 2 mm el tovább megy a rovátkánál ha az másik jelen van hidegen kicsit csapkod a hézagok : 0.15 helyett 0.22-28 ig .. 0.10 helyett 0.07 - 0.22 ig a a tű házat fel poliroztam 0 -ás gyapotal ,a vc dugok csikosak, a compresio 150 psi , a u gyártot b szüröt ki basztam .. egy index vezeték csupasz volt , orvosolva , egy kis olaj ide --egy kis wd 40 oda ...

most jó lesz
Hát itt inkább esik
Pedig ...................

http://youtu.be/eo5YzA-U4PY
Ma sem néz ki valami motorozós időnek.Úgy hogy irány a terep,legalább lehet sarat dagasztani,és nincs az a ki..@szott nagy por.
Naná!

d.aty@freemail.hu
Én ezzel úgy vagyok, hogy szeretem ha ül valaki a hátam mögött.
Leginkább azt, ha az asszony az!
Én meg le se tudom rázni, már vagy 70 ezret kuporgott mögöttem! Egyszer leszerelem a hátsó dobozt, hátha elhagyom!
Köszönöm!
Most már nyugottan alszok, sok-sok tanulsággal gazdagabban.

Nagyon el voltak mászva a hézagok?

A vezérmülánc miatt van az a csúnya kerepelö hangja hidegen?

Mit találál még a karbikban?

Csak dióhéjban a többieknek:

A pünkösdi hosszú hétvégén betolták hozám ezt a motort hogy nem megy csak szivatóval. Volt hajnalban pár órám Öcsém lánya keresztelése elött, hogy gyorsan kipucoljam a karbikat. Már a népes sereg templom elött gyülekezett mikor én még kantáros-olajosban húztam el a templon elött. Valami még nem volt jó mert bedadogott,másnap hajnalban már KEPU-ként még beletúrtam, úgy nézett ki jól lesz. Hívtam a gazdit, hogy viheti, mert megy de komolyabban nem tudok belenyúlni most. Megjött. Azt hittem csak valami vicc. Alig forgatta át öninditó. Mikor elindult és folyamatosan ment , durrogot. Kurvára nem úgy szólt mint mikor leállitottam. Mikor kihúzott az udvarból, okádta a füstöt, de hiába ordítoztzam utána nem hallotta. Rácsörögtem hogy ha lehet ne eröltesse a gépet, mert hazavághatja, és mielött legközelebb elindítja tekerje ki gyertyákat , és forgassa át motort, mert valszeg valamelyik karbi túlfolyik...Mivel én 1 óra múlva indultam vissza, már nem tudtam érdemben vele fogalkozni, pénzt vissza, és beajánlani valaki mást...a folytatás meg itt van.
meg szerkesztetem ,,,,,,,,,, ha valami hasonló van jöhet Pisti https://www.facebook.com/video...

nálam minden motor meg javul


hulu tasi
István....... amit át paszoltál 600 banditát .............. jelentem ........

fasza lett valami JÓ szaki meg csinálta

http://www.sportmotor.hu/motor...

lökök egy vidit is ............ tasi
Az lehet. De legalább észrevettem...
Az itteni képeken a 600as bandikáról is van kép.
Annak a rendszámával kevered.
Az hogy lehet, hogy a hirdetésben más a rendszám, mint az itteni képeiden?
Ha valaki olajcsere előtt áll, van egy Hiflo Filtro olajszűrőm eladó.
Gondolom nagyot kaszálhatok vele...
Az enyém is szeretett motorozni, csak egyszer vizes úton gurultunk egy Kurd-Szekszárd tempósat.
Szekszárdon sírva emlegette édesanyámat és azt mondta, hogy busszal megy tovább.
Mikir meg tangerine pont ott volt és nem értették, hogy mi a baja.
Azóta nem kívánja a motorozást.
Az enyém nem fél, sőt! Le sem lehet szedni a motorról, amit nem is bánok, szeretem ha jön velem. Most jöttünk haza Erdélyből, 700 km végig esőben. Ettől sem ment el a kedve. Szóval aki szeret motorozni, azt nem lehet "lerázni" az esővel Mondjuk ehhez kell egy nagyon kényelmes hátsó ülés is...
Na jó, de a Tiédtől lehet is félni. Villanymozdony.
daty! vmi mail címet nem tudnáld dobni?
A legjobb módszer annak aki nem akarja,hogy bárki is mögé üljön: akkor vidd el motorozni,amikor tutira tudod,hogy jó nagy zuhiba fogsz futni! Nálam bevált!
Én asszonyom is parázik egy kicsit,így ritkán viszem ,de nem nagy baj.
Legalább tudok élvezkedni!
Ezexerint én jól neveltem az asszonyt, mert nem fél!
És ha megint szabadok leszek a 7végéid, veszel egy másikat?
Hát akkor dugd be!
Két dobom van. Egy 36 cm hosszú meg egy hosszabb. A rövidet csak bohóckodásra használom, azzal túrázni nem lehet elmenni, mert egy óra után füldugó nélkül megfájdul a fejem.
Csinálj időt...............az utasomnak még a büdös életben nem vót panasza.

http://www.sportmotor.hu/motor...