Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos nem titok, ha ide is kiírta Zöldi:

"zöldi
május 1. 21:38
24,5 egy sima power. Mindkettőnél "keményebb", de 0 fokban stoppizhatsz vele. Az olyan, 13e-t bír elöl."
A Z6 ugyan ennyi.
Z6-ot még nem próbáltam, a Z8 sem egy rossz guma viszont a BT23 az most mindent visz. Tartósságról még nem tudok beszámolni mert kb. egy 10-est mentem vele viszont tapadás szempontjából nagyon jó.
Lehet, hogy elavult, de soha nem hagyott cserben sem esőben, sem a Tátrában "gyóccerelgurulás" közben.
És mind e mellett 7.000 km-nél tettem fel, és jelenleg 23.000 km van a motorban, ami azt jelenti, hogy 16.000 km-t simán mentem vele.
És kb. 1.000 km még van benne!
Vagyis, maradok a Z6-nál, mint látható.
Z6-ot még mindig gyártják... A Z8-is elavult darab a BT-23-hoz képest.
Daty!Tudom nem illik ilyent kérdezni mennyibe fájt a guma?Lassan időszerű lesz nekem is de hátulra.Valamint eladóvá vállt feleségem steppelt bélésű esőruhája igen jó minőségű kantáros nadrággal anno Hollandiából hoztam még.S-es méretű.Az ár igen jutányos.Ha az asszonykát is viszik benne én fizetek!
Tegyél fel kettőt.
Na mi van nekem?
Egy 2013 februárjában gyártott Z6-om, mint az a képen is láccik!
Köszi Gyula!
Árát 13.00-kor utaltam, remélem már megkaptad!
Enyém ilyen,csak a ragasztó csíkot kicseréltem kb 3xor szélesebb szuper erős tescós csíkra ,és ehhez jár még 3db kicsi lemezcsavar
Kicsi.
Esőben ne motorozz
Akinek a vérnyúl is bejön :)
Vérnyúl project lecsengett..........jön a sárvédő.


Javaslat.

Ne törődjetek a félmegoldásokkal.Ha már lúd legyen kövér.
Mennyibe került?
Én is gondolkodok már régen egyen...
No, kivárom a tapasztalást.
Merthogy már rég kinéztem az ebayen, ezt, de az a csík elriasztott, mások mondták, hogy szélvédőragasztó a tuti, egy másik fajtához fúrni kellett volna a sárvédőt. Szóval eddig nyert a lustaság.
Inazuma 750-en láttam, nem csúnya rajta.
Jó az túramotorra,annyira nem ronda,nekem régóta van.
Megkaptam az Agomotorstól az első sárvédő hosszabbítót és fel is szereltem. Amit adtak hozzá gyárilag, 3 db kétoldali ragasztócsíkot, kicsit kevésnek láttam, inkább ragasztópisztollyal raktam fel. A gyári fényes csavarok helyett fekete csavarokkal rögzítettem, ez kevésbé feltűnő. Nem számottevően ronda, viszont a haszna viszont látványos lesz, eddig a leömlők teljes hosszában, a hűtő közepéig dobta rá a kerék a dzsuvát mindenre, ezentúl szerintem csak a leömlők alsó fele fogja kapni. Ugyanígy utáltam a hátsó kerék sárvédő hiányát is anno, örökké a kerékjárati ívet -és ami a rosszabb- a hátsó teleszkópot, rugót vágta telibe mocsokkal. A Nívó kft-s hátsó sárvédőnek azóta is örülök, szerintem ezt az első hosszabbítót sem fogom megbánni. Szeretem ha tiszta a motorom, és ami retket lehet, ezzel is csökkentem.
Vigyázok, nem szoktam így állatkodni...
Egyébként mindenki vigyázzon magára!
Nem, gyári cuccal még éppen elmegy!
Ehhez kell a csöveken és a vezetekeken módosítani?
Megtörtént!
Daty!
Küldd el a címed
Szia,
Írtam.

Üdv
Szia!
Ha ez nekem szólt akkor adj egy elérhetőséget, az enyém adatlapon és küldök képet róla, meg részleteket!
Sziasztok! Nem ismeritek véletlenül ezt a gépet? link Úgy láttam, eladó.
De akkor is kevés az a 6x newtonméter... ne mond, hogy nem....
Azért vigyázz magadra... meg a pénztárcádra...