Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Me nem húztad meg neki.
Ma egy kicsit meghúztam 5-ben a mocit, lenézek az órára, hát 190... Na a 600-om ilyet nem csinált.
Tudnál róla képet feltenni vagy küldeni, új, használt? K6-ra jó?
Van egy eladó kormánymagasítóm, elérhetőség az adatlapomon!
ui: Nagyon szép :)
7 literes hemit két dragsterkerékkel.
Nézne a boyracer a bmw-ben hogy miazistennyila volt ez.
Tedd hátra a motort sztem az segít
Kérdezz nyugodtan,de itt is megteheted nyilvánosan.Nem baj ha más is hozzászól,akinek régebben van tapasztalata a típusról.
deakgyorgy@freemail.hu
Utálom is mint a sz...t a 12-es ki nyünyörit mikor egy sima behajtón nem tok felmenni télen.
és az komoly vas
mert
"Á komoly vásak hátul hájtanak"
H100 ugyanilyen.tok konnyen maszok fel ra.kiszalni meg megjobb,mintha kiloknenek belole.es tizedaron merik a qakihoz kepest.
Qaki meglepően jó. mármint kanyarban,persze tesom 370Z-jéhez képest ... ,de abból 3 perc mire kiszállok.
Én is kukacoltam már és jó módszer.
A hátsó kerék ragasztásról a "csattogó lánc" és félre beállított hátsó kerék beállításáról annyit, hogy 7végén megjártuk vele az Alacsony Tátrát, és minden szempontból tökéletesre sikeredett!
Se lánccsattogás, se félre húzás, se kerék leengedés nem volt tapasztalható, pedig néhol "elgurult a gyóccer".
Nah, mintha a qaki sokkal jobb lenne....
Leo kémény érdekel?
samurai?jó lenne itt nekem nagykabátnak, esetleg,ha rám jönne... na meg párszor feldőltem volna már az aszfalton psasvár felé.
Értemén.............a látszat a fontos.
Nekem nem kell igazi terepjáró nehéz ,sokat eszik, drága, felborul könnyebben stb,a mondeónak mindig leért az alja ennek nem ,nem ezzel buggyzok természetesen,hanem modellel,na meg ebbe betudok ülni kényelmesen , normál magasságú autóba nem,ennyi,akinek nem tetszik ne vegyen ilyet,sosem lesz már normál magasságú autóm az tuti,meg igazi terepjáróm se.
Én inkább egy Landrover defender hosszúval terepeznék afrikában rövid meg inkább triál.
Egy közék vagy alsó közepes kombinál ide átlagjárgányak szerintem több nem kell.
De ez az én véleményem.
Kiröhögtem az X6-al ósanozó picsát mikor ki akart tolatni és nem volt elég hely..........tétovázott majd előrefelé hagta el a prkolót.
terep járó ....

samuraj ......... nincs tovább nem balonos szar nem akad fel sehol és a falon fel megy és nem eszik 12 liter gázolajat
kis autó ár érték ..... és tartoság megbizhatoság ...., yaris,polo ,swift
közép k ... ,mazda 6, passat, corolla
nagy autó A6, Mb 320 compresor 4 matik ,520 íx esetleg superb v6 fsi 4*4

ezt csak úgy ide irtam
Ertem.........bar egy otmillas metalfenyes tuncibuncit en nem vinek terepezni.


Az oviban nem a raj gaz volt a jeled?
Könnyebb beszállnom,magas vagyok xar a derekam,nem ér le az alja földúton-offroad buggyzok,meg a ballonos gumikon jobban bírja a kátyúkat amúgy más semmivel.Ja nekem nem tetszenek kombik,sose vennék.